Gyvenimiška problema.Padėkite išspręsti.

Žinai, man net mintis nekiltų tikrinti mylimą žmogų Nekaltas
Jei abejoji - skirkis, kam tie cirkai Nekaltas

jei mano antroji pusė pradėtų knaisiotis po asmeninius daiktus, man tai būtų pretekstas skirtisTaip
tiesiog turiu pakankamai griežtą nuomonę apie pagarbą privatumui Šypsena

Jeigu tu myli tai dar nereiskia kad ir kitas myli. Tarkim tau jis yra viskas o jis is taves suda daro? Arba sako kad as jam viskas pasaulis ir pan. o tai ko kitu ieskoti? Ir beja kartoju jau 3 karta, ne del tikrinimo lindau i jo telefa.

Išsamu ir teisinga Cha chaGerai
Ir dar pridėčiau, kad autorei ateity bus pamoka: gyvenimiškai svarbius ir intymius dalykėlius aptarinėti su padrūžkėmis ne ėsemėsais ar ėmailais, o tet a tet prie Kava ar Taurė.

Prašei patarimo - tai ir gavai.
Tik nuo tavęs dabar priklauso "gamins" kas iš tavęs kvailę toliau ar ne.
Tai ko čia pyksti ir š…iesi?

rodyk kitimes savo papus ar kazkas panasaus Nekaltas

Nežinau, ko lindai Nekaltas Galėjai paprašyti, kad pats pažiūrėtų ir pasakytų, ane Flirtas Ir širdies dabar neskaudėtų Nekaltas

Tikrinimo Nekaltas Mane tai zemintu…

ir mano manymu neturi teises Nekaltas (diagnozuota: r.b - vaikinas Pavargęs)

ale kodel tokiais atvejais atmazai visada buna tie patys - “ne to ieshkojau”. galima pagalvoti, kad Mobilusis yra shaldytuvo pakaitalas, kuriame ieshkoma deshros gabalo. vel gi… jei ir Vyras tamstos Mobilusis traktuoja, kaip savo, tai tox toki sutiko Apkabinimas

Vielkam tu ze klab Labas
Cha cha

Taip

kisti nosi ne i savo telefonus yra draudziama…Kanda
del to kyla nesusipratimu ir panasiaiŠypsena

chanel, kada prie Alus apie mergas paPaplepėkim

nugi zinote, esu istekejusi, bet i savo vyro telefona nosies nekisu. T.y. kisu, bet ne tuo tikslu, kad patikrint Cha cha Buvo laikotarpis, kai per diena registruotu telefone skambuciu budavo kada 80, o kada ir virs simto. Ir nelaksciau rekaudama kad su kuo tu bendrauji (~60% skambuciu - moterys), kuriu galu tiek ilgai sostinej uzsisedi. Ir siaip telefono knygutej daugiau moterisku vardu (kaip ir mono - vyrisku). Tai kartais patraukiu per danti del to. Atseit pavyduliauju Klasta Pasitikiu savo vyriskiu.
O tu savuoju ar pasitikejai?

Dabar i tema. Gali patarti. Tik nebutina klausyti tu patarimu. Ir juo labiau blerbti, kas tokius patarimus dalina ar kam juos dalini. Ir isvis. Yra finansu konsultantai, kokie nors prezidento patarejai. Vat tokie zmones ir dalina patarimus, kaip padaryt, kad geriau but, nes uz tai atlyginima gauna. O gyvenimiskomis situacijomis drauges gali issakyti savo nuomone, pasiulyti, kaip gal but, jos nuomone, reiktu elgtis konkrecioj situacijoj. vat ar klausysi tu patarimu ar ne - tik tavo vienos reikalas. Ir jei paklausei ir nukentejai - tik tavo pacios beda.

baj ze vej, idant vienas ir tas paC pasiaishkinimas buna “ieshkojau ne to, o radau papus.tas lupytes” (kopiraitas Bungalo Mirkt), tai va KO galima ieshkoti ne savo Mobilusis? Nekaltas

taigi, kad ne savo telefone as, pvz, ieskau man reikalingu kontaktu Liežuvis na, taip jau nutinka, kad vyras greiciau uzsiraso man diktuojama nr Nekaltas Arba mano mobilus buna issikroves Nekaltas
Ir siaip, pirma paprasau: “Duok telefa” Cha cha

nu 3.14zdc, nuPavargęs Nugi kompromato, nuKvankt? atrodo, kad vakar gimus butumPavargęs As tai, peveze, sakau “duok paskambyt”, nu ir “skambyju”Nekaltas Ale bln, kaip sake, kad bus “padaryta” tai taip ir yrPiktas Nieka neranduPavargęs

[quote]Knobke rašė:
nu 3.14zdc, nuPavargęs Nugi kompromato, nuKvankt? atrodo, kad vakar gimus butumPavargęs As tai, peveze, sakau “duok paskambyt”, nu ir “skambyju”Nekaltas Ale bln, kaip sake, kad bus “padaryta” tai taip ir yrPiktas Nieka neranduPavargęs

[/quote]

nu alebettaciau tadum yra ieshkoma TO Pavargęs

kiba man reik tamstos nr “pamest” i sakyt “duok paskambyt knobkei” (a da geriau smske “ishsiust”); mazhu ir ash ka rasiuKlasta

nu alebettaciau tadum yra ieshkoma TO Pavargęs

kiba man reik tamstos nr “pamest” i sakyt “duok paskambyt knobkei” (a da geriau smske “ishsiust”); mazhu ir ash ka rasiuKlasta

[/quote]

O. mastaiGerai Cha cha paskui prasai da kam nors skambyt, kad duotuNekaltas O man tai vaabscie liapota daba situo atzvilgiuNekaltas Bo sms nebegaliu is savo tel. rasinet i kaire ar dasine, tai gera pasiteisinima turiu telefa ciupytCha cha

Gali visko but, kad planuoji ta ateiti tu viena Kietas
Viena protinga moteris man patare-nera ko tikrinti mobilaus tel, nes VISADA ten rasi ko nors idomaus Kietas
Tikrinai, gavai per nosi, dabar darykis isvadas pati Skaitau

Nu tiek tiekos, tarkim, ieškojo kokio nors bendro pažįstamo kontaktų. Angelas
Nu radai.
Nu užsirašei/paskambinai.
A koks velnias liepė nosį kišt į sms’us? Velniūkštis Klasta

Biblijoj dar buvo parašyta: “ieškok - ir rasi”. Bet apie tai, kad per vargus suieškota staigmena bus maloni - jokie rašytiniai šaltiniai neužsimena.
KlastaVelniūkštisKiaulėUžsispyręs