Gyvenantiems Vilniaus barakuose

Gyvenantiems Vilniaus barakuose Šypsena

Va noreciau suzinoti, kokia tvarka ir kokios salygos pas jus barakuose Mirkt. Kaip ten ziurima i "ateivius" is kitu universitetu? Ar imanoma gauti kambari, kiek reiketu moketi, jei noreciau gyventi viena Nekaltas? Mat tvarka mano barake man jau taip pabodo Veee(musu komendantas laaaabai grieztas), kad su mielu noru iseiciau gyventi i kito universiteto bendrabuti Taip

Reikia man asmeniskai atnest pastovu naloga, uz delsima nukertu po viena pirsta,ateinant i svecius ar aplamai uzeinant i baraka moket iejimo mokesti,po 21h visiems miegas,ryte 6h manksta ,himnas, namu tvarkymas .Uz kiekviena tvarkos nesilaikyma asmuo ziauriai baudziamas neziurint i jokius lietuvos ar kitos valtybes kodeksus.
-Gyventoju vietu laisvu turime,galite mielai kreiptis-
Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

…eirime, na pereik i kita vgtu baraka pvz i niujorkaLiežuvis

Pas mus tai gyvena, kas nori. Px ta komendante, dokumentu niekas niekada neklausia ir neprasho. Mashinos kitoj barako pusej laikyt (jei ji be kablio) neapsimoka, nes tokie kaip ash nulupineja viska ka ymanoma. Be kablio gali but tik savos mashinos. Vienintele taisykle, kas nera jokiu taisykliu. Atidaryta visa para, kas nori tas eina. Visai nebutina ten but priregistruotam, tik susirask su kuo gyvent ir gyvenk LabasLaimingas

Va bootent, kad svarbiausia rast,pas ka gyventi Šypsena

Tu chia siulaisi apsigyvent pas mani ar kaip Mirkt Juokiasi