Gyvas alus!!!

Gyvas alus!!!

Iskart issidavei, kiek tamstai metuku Šypsena
As kaip tik turiu info, kad Balto pardavimai eina 2 vietoje po Svyturio svyturio (raudono). Matyt tas svogeris rubininku dirba Cha cha

ne, jis gamyboj dirba. bet gamina tai jo iš visų mažiausiai.

Tai reiskia, kad geras alus, jei nevaro kaip Ekstros nespeje "subrandinti"

Na nezinau man tai jis Veee, atsigert neina o i galva spiria druciai, jokio tolko, na jai nori luzt greit taiGerai, bet vistiek nepatinka man jis.

Na, jei nori acigert, tai gintarinis Nekaltas; o svyturio baltas tai silpnokas (jis gi iki 5%), kad varytu i luzi Cha cha

na matai as ne lt randuosi ,dar tokio negeriau baltas , o gintarinis labai jau svakas, extra geriauTaip

nu gyvo alaus yra netik stipraus… Mirkt yra ir 5% pvz kaip IKI dvariskas alus… nuo tokio nusigert netaip jau ir lengva… nuo 2-3 litru tikrai nenusmigsi…Cha cha na dar nuo organizmo priklauso…Mirkt

kiek kainuoja tas “gyvas” alus? Nekaltas

Sv Baltas 2.15 lt, Edelweiss - 4 lt, Gurmanu 6.99 lt

Bravarijos patiko visos rusys, tikrai neblogi

kazkada pries keleta metu ragavau Avilio alaus, atrode labai neblogas, bet pries kelias savaites paragavau Aviliuke, tai pasirode labai labai prastas … Liūdnas

svyturio baltas nera gyvas alus… jis gi pasterizuotas… tik kad nefiltruotas…

zodziu su drumzlem, na tikrai nekialia apetito.

nesakanus? tai kodel patinka kitiem? tau skanus radvilai jis? Šypsena

nesakanus? tai kodel patinka kitiem? tau skanus radvilai jis? Šypsena

[/quote]

na del skonio nesigincinu ,kas ir bus jai visiem patiks viena rusis, bankrutuos kiti, delto ir yra skirtingu rusiu, bet as pazystu kas geria bile stipresnis o skonis nesvarbu, o as geriu ka megstu, nesvarbu kokia tai kaina ir pan. gyveni vienakart ,plius tai galiu sau leistiTaip

taip balta as nlb megstu… siaip kai nuainu i parduotuve neperku del to kad saltas ar delto kad pigus ar stiprus… perku tai ka megstu tai kas man skanu… jai siltas - atsisaldysiu… bet kokio brudo tai negersiu…Mirkt

o buna ir mirusio?

buna buna… dar ir kaip… visas alus kuris parduodamas buteliuose ant kuriu galima rast uzrasa "pasterizuotas" yra mires…

na ir na tai kazi ka pats tamsta geri? ir aplamai tau ta alu parduoda?

geriu ka megstu… o kodel man jo turetu neparduot??