Gumos po spyruoklem ar imanoma gaut?Visem dekui -ISPRESTA PROBLEMA

Gumos po spyruoklem ar imanoma gaut?Visem dekui -ISPRESTA PROBLEMA

Dar senais gerais kontrobandu laikais zinojau viena gudrybe kaip siek tiek pakelti bei "sukietinti" masina kad ne taip "tuptu" tai pasikelus ant domkrato masinele po spyruoklem pakist gumas. Nors kontrobandu laikai senai baiges, bet so pirmam golpuke noreciau tokios pacios atrakcijos mat kad ir kox tawtomobilis ale kai suseda 4 zmones + suo Šypsena tai mano golpuko zopa velkas palei asfalta [turint omeny kad dar ir arka viena nenusisekusiai ivirino vienas asilelis] tai butu gerai tokiu budu sukietint nes amortiku kietesniu ar spyruokliu sportiniu tikrai nezadu det ar imanomas "gumu pakisimas" ir jei taip kur man ju ieskot? juk "Kemi" tikrai tokiu dalyku nerasiu?
Dekui uz pagalba kuo greiciau atsakysit tuo geriau man ACIUTaip

Beje jei ne gumas atsimenu kazhkur zemuosiuose sanciuose "pakeldavo" masinas panasiems tikslams ale kai su tevuko AUdi quattro buvom sako nieko vyruciai neiseis reikia kad balkis gale stovetu ar kaip ten nelabai pamenu…Žliumbia

Žinau kad Vaz tikrai yra, nes mes nesenai pirkom, o golfuj nežinau, pabandyk į turgų nueit ir pasižiūrėt, gal ka pritaikysi ir asconai buvom dėję prieš ~2,5 metų, irgi turguj pirkom. O šiaip Nivai dabar sudėjom gumas, bet iš jų nieko gero, susispaudė sutrukinėjo, na golfuj gal laikys…

Nu golpukui tikrai turetu laikyt Taip
Ale kaip turguj ieskot ta prasme juk nepirksi ir po to nebandysi ar tinka ar ismest ir vel pirkt kitas ir vel bandyt?

Yra tokios gumos kaip baronka, tik perpjauta vienoj vietoj, tai ja ir "ivynioji" pakeles masina i tarpa tarp spyruokles viju. Labai patogu - nereikia nieko ardyti, keliu minuciu darbas. Ir kaina padori - guma po 4 Lt.
Labas

Jei tanka būti ant Kowno tai Aleksoto turgui , jei ne - tai manau kiekvienam mieste yra panašaus profilio turgus - visokios remontinės detalės automobiliams… Tai ten ir rasi tų gumų… Dažn būna 3 storių ir neperpjautos… Taigi jei kiši PO SPYRUOKLE tai auto šiek tiek pakils , tačiau siųlyčiau kitokį sprendimą - perpjauni gumą ir įsuki ją tarp spyruoklės vijų - auto padėtis nepasikeičia tačiau sumažėja spyruoklės ir amortiko eiga , o to pasekoje auto nesusėda taip stipriai…
A700
Labas

DEKUI DEKUI LEKSIU I AUTO TURGU TAIP MAN tenka Kaune but nes ash ir esu kaunietis o kurioj mazdaug vietoj ieskot? ir ar butinai savaitgali? ar galima paprasta diena varyt?
Butent ir noriu isukt ta guma kad nesestu taip smarkiai

Audi700 rašė:
Jei tanka būti ant Kowno tai Aleksoto turgui , jei ne - tai manau kiekvienam mieste yra panašaus profilio turgus - visokios remontinės detalės automobiliams… Tai ten ir rasi tų gumų… Dažn būna 3 storių ir neperpjautos… Taigi jei kiši PO SPYRUOKLE tai auto šiek tiek pakils , tačiau siųlyčiau kitokį sprendimą - perpjauni gumą ir įsuki ją tarp spyruoklės vijų - auto padėtis nepasikeičia tačiau sumažėja spyruoklės ir amortiko eiga , o to pasekoje auto nesusėda taip stipriai…
A700
Labas

[/quote]

tai siaip yra visur ju pirkt,bet geriau isidek passato spyruokles,bus zymiai geriau…

bent jau pas mus pilnas turgus(+0 visom auto ir priekiuiir galuiTaip

Na man to pasato spyruokles tai kainuos nemazus pinigus o su gumom tai pigiai tikiuosi prasisukti o visa esme tame kad man virino arka ir dabar uzsikrovus 4 stambius zmogenus bei suni siek tiek siekia padanga vaziuojant per duobes nu kai susiubuoja masina ale tiek nedaug siekia kad tos gumos manau pats tas turetu but
Beje tai kur Jus tu gumu tiek jau daug turite? kokiame mieste panevezy?
vilniuj?

panevezyCha cha

o shiap ieshkok prie tu kurie prekiauja amortikais… ir nebijok klaustiMirkt

aga nebijau klausti ir Utenoj viesint Zmonos uosvijoj nusipirkau pora "gumyciu" tikslas buvo sudet gale ale pardaves nenorejo manes klausytis ir pardave belekokias o t.y. standartines nes kitu neturejo [tos kurios tinka ir Audi’nei ir golfui antram ir mano pirmukui golpukui priekyje o pas mane gale mazesnes spyruokles tad ir gumu reik mazesniu kaip manot kolegos imanoma rast?

Dekui visiems rekomendavusiems ir padejusiemsŠypsena dabar mano golf praktiskai dyzelinis dzipasŠypsena
o svarbiausia daug daug draugu galiu susikraut i galaLaimingas