Guild wars! - Oficiali tema

Man trialas reikalingas Nežinau Gal kas turit trial key? Šiaip nepabandžius tikrai nepirksiu , nes gali nepatiktKietas

Turi geima isimetes ? Nezhinau ar veix bet galiu duoti ta trial-key kuri man Skotas dave (tikrai visu 10h neishzhaidzhiau)

[quote] Turi geima isimetes ?
[/quote]
Taip, turiuŠypsena Bet ten atrodo vienam accui vienas key, tai ne zinau ar veiks, bet vistiek pabandyciau …

o jei is cia GW siunties http://www.gamershell.com/download_12244.shtml
tai dar reikia pirkti cd-key ar ne?

reikia reikia.

Labai tingiu tirktinti, gal galit kas pasakyt kiek kainuoja daugmaz GW dabar? Laimingas Ir ten zaidimas tipo lvl kelt ir kartais pasimust su kitais ar kaiptik pagrinde PvP, o monstrai tik paivarinimui? Nu kokia pati geimo ideja? Laimingas

o daugiau uz nieka nereik moket?

24 eurai kainuoja GW pats pirmas. Pradzioje darai kvestus varai su grupe i zygius, kuo toliau tuo kvestai darosi vis idomesni - sunkesni, reikia sudarinet grupes vis didesnes ir ivairesnes.
Siaip yra du servai vienas RP kitas PVP. jei pasirenki pvp tai iskart gauni 20 lvl heroju ir eini dauzytis. Jei rp imi tai gauni 1lvl heroju ir keli jam iki 20 darai kvestus del daiktu, del skilu ir panasiai. Vnz gali lost kaip noriŠypsena Beje pats zaidimas turi labai stipru pagrindini siuzeta ir labai daug cinematicsŠypsena

a… Aišku, tai tiesiog smagumėlis Šypsena nu o 24 eurai, tai ne mirtina suma dar man Laimingas ypač, kad daugiau jokių mokeščių… o tai čia tas 20lvl max??? Ar čia nuo 20lvl gauni tas profesija ir toliau keli? Šypsena

Na vienas dalykas kas man nepatiko tai kad max yra 20 lvl… aisku lvl kilimas po to nesustoja… tu gauni xp ir toliau. Uz viena lvl, kuri tu gauni virs 20 lvl tu gauni papildoma skill pointaŠypsena Juos skiri savo naudojamos magijos stiprinimuiŠypsena

Nu bet tai kartu ir gerai… nes jeigu tu tik pradedantysis, tai nebus tokių bajerių, kad einant PvP atvarys koks high lvl ir tave nukals… jokio malonumo… nu aišku paskui tai gali atsibosti… o jei lošiant nuo 1lvl, tai 20lvl kol užkrauni ilgai užtrunka? Laimingas

trunka biskiŠypsena as gal per kokia savaite intensyviai losdamas 15 ar tai 16 lvl pasiekiauŠypsena
vnz pasiekus 20 lvl idomumas tikrai nedingsMirkt

nu tai neintensyviai menesiuka truktu, tai cia tikrai mazas laiko tarpas Šypsena O juolabiau, kad idomumas nedingsta tai tikrai fun Šypsena Tikiuosi mano hanza paves internetinius pirkimus…

Biski ne i tema paklausiu Cha cha Ar Visa Elektron tinka pirkimui rakto is ncsoft.com? Kietas

Ivesk ir pazhiurek ar veix Šypsena nepabandzhius nesuzhinosi tikro atsakymo Šypsena