Guild wars! - Oficiali tema

Susigalvojau ash nusipirkti guild wars. Bet nezhinau nuo ko pradeti Šypsena Ebay yra pirma dalis papigiai, tai manau paimti ja geimo ishbandymui. Ar geriau imti ishkarto naujausia NIGHTFALL ? Jei pamsiu naujausia nepraleisiu ko nors idomaus apeidamas pirmas 2 dalis ar nightfall turi savyje visus pirmos ir antros dalies questus/misijas ir pan ? gal kas gali papasakoti tu daliu skirtumus, pliusus ir minusus ? Ir ka patartumete ?

kiekviena dalis turi savo atskra mapa ir atskiras misijasMirkt
tik naujesnes dalys turi papildomas rases skilus ir pan. siaip nieko labai daug neprarasi nusipirkes pirmajaŠypsena turesi ka veikt ir jojeŠypsena

O yra kokia nors guild wars trial versija arba demo ?

Jau buvau apsisprendes, bet parase xTc… Dabar jau daugiau - maziau aisku pasidare, koks yra skirtumas tarp tu daliu. Klausimas: kokioj dalyje galima sutikt daugiau lietuviu…? Aisku, jei parduotuvese dar bus pasirinkimas… Cha cha

Velnias zino kur ju daugiauCha cha as dar ne vieno nesutikauCha cha

Kartais jie padaro koki nors savaitgali nemokama visiems, bet tai cia labai isskirtinem progomŠypsena
Siaip as kai pirkau geima tai buvo dadetas 14 dienu trialas, jei istikro domina tai galiu duot ta key Šypsena

Super. Tikrai domina !!! turiu isiinstaliaves guid wars client, tik reikia trial key. Jei patix tai varau i parda ir perku (ehhh ta nostalgija diablo laikams Šypsena

Issiunciau i privata trial keyŠypsena

Ech ir man trial key rekalingas, bet nekur neradau veikianciu Šypsena Noreciau isbandyt si geima.

xTc, jau pabandei? Kokie ispudziai. Skotai, tu jam paprasta GW davei pabandyt?

Paprasta.
Jei dar kam reik tai gaesiu paklaust draugelio , nes jis irgi turi trialaŠypsena

Paklausk draugelio, man reikia.

Paloshiau pora h tiktai (ato pradejau 3 nakties Šypsena) Nu ka, visai itraukiantis geimas. Tik nesupratau kaip pazhiureti savo dmg Šypsena) Ginklo dmg matau, o kox mano dmg su visai modifajeriais tai bbz Šypsena Nera tokios lenteles kaip diablo “character screen”. Jauchiu pasiimsiu guild wars pirma dali ish ebay, kad ishsiaishkinti tas smulkmenas Šypsena Beje, faians dalykas yra kad gali observeriu buti ir stebeti guildu/klanu/heroju or smth mushius Šypsena Zeba Šypsena
Loshiau GW Prophecies.

p.s. blin baisu kai pagalvoji kad jei itraux taip pat kaip d2:lod, tai nx tapsiu zombiu ir negalvosiu apie nieka kita tik apie geima ir sapnuosiu tik geima Šypsena

Kai zinai , kad oficialiam serve losi ir kad geimas nemokamas tai kazkaip zombiu netampi, tiesiog zinai kad turi ji savo kompe ir kad bet kada pasijunges galesi taip pat kokybiskai losti nebijodamas del zaideju trukumo ar kokiu nors lagu ir panŠypsena

Nutai diablo ir zhaidzhiau b.nete oficialiame Šypsena Bet uzhkabino geimas unreal. Tik apie ji ir galvoji Šypsena Va tai ash ir vadinu zombiavimu Šypsena

Bandziau ieskot pirkt… Lietuvoje nera Nežinau

ebay bandyk. Yra kad pardavineja ne geima pati, o “unused” cd-key. O geima ish ineto atsisiusi. Instaliuosi, ivesi ta cd-key ir ready to rock’n’roll Šypsena

pvz: http://cgi.ebay.co.uk/Guild-Wars-Nightfall-New-CD-Key-unused_W0QQitemZ
320065425517QQihZ011QQcategoryZ4596QQrdZ1QQcmdZViewItem

chekink kasdien ebay ir gal atsiras pigesniu idejimu del cd-key.

Jau SRO temoj minejau. Nenoriu prasidet su pirkimais internete. Bent jau ne savo kortele, ne is savo kompo Mirkt, + ar yra garantijos, kad kodas bus veikiantis? Tevas daznai i Londona vazineja, reiks paprasyt, kad nupirktu.
P.s. Turiu toki pomegi “kolekconuot” perkamus zaidimus(tas didesnes, plastmasines dezutes). Cha cha

Nu ash ne vienus metus per ebay perku ir no problem Šypsena Kad cd-key veix ebay pirktas tai 100%. Nemanau kad zhmogus nores gauti neigiama feedback’a. Plus gali pasiskusti ebay ir paypal ir peze bus tam kuris pardave ta cd-key

Nu ka, dar pazhaidzhiau, ir galiu pasakyti kad pradeda nepatikti man jis Šypsena Bishki per letas geimas, ir mushio sistema man nepatinka, pirshtus jau skauda Šypsena