GTA - SA. GTA5 belaukiant


GTA - SA. GTA5 belaukiant

Parsisiunciau is STEAM, kad palyginciau su GTA 5 Cha cha tas pats uzrasas ant kalvos Cha cha norejau tik screen padaryt, o ir isizaidziau vel Cha cha superinis game… isleistu koki update su naujom misijomis ir tikrai vel losciau Cha cha

Man irgi mintys kyla lošt Cha cha

as tai istrynes jo ir nebuvau Cha cha visalaik turejau Šypsena

Aš ligi dabar negaliu apsispręsti, kuris geresnis buvo Vice City ar San Andreas, abu kelia tiek daug prisiminimų Apkabinimas

Man tai buvo geresnis san andreasas. Tiesog miškai kalvos, belenkas būdavo pasiėmus krosinį. Gerai

Nors ir San Andreas neperėjau, bet jis tikrai kurkas geresnis už Vice City. Visko daugiau- įdomiau. Aišku VC irgi savotiška atmosfera, bet laisvės mažiau.

Abu geri. Andrease daugiau ką veikt yra.

san andreas man labiau patinka, kad visiskai skirtingu aplinku yra, miestai, kaimai, dykumos, miskai, vandenu plotai dideli Šypsena Smaguma Girtas

Beto vienintelis GTA kur galima nardyti Cha cha

Man VC pagrindinis veikėjas ir storyline’as geresnis ŠypsenaSA toks per daug reperiškas Pavargęs, nors smagu būdavo palakstyti su JET’u, pasiskraidyti su krovininiais sraigtasparniais Cha cha, padalyvauti maratone, pasivažinėti po karinę bazę Cha cha

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created. Nekaltas

Tai typo nebus Los Venturas ir dar to vieno miesto?

Taip išeina.rockstargames.com/newswire/article/19471/grand-theft-a uto-v -official-announcement.htmlgames.ign.com/articles/121/1211494p1.html