grybu shaldymas

grybu shaldymas

Sveiki, gal kas zinote kaip shaldyti baravykiukus? Ar reikia juos apvirti?Nekaltas

saldyti galima ivairiai. Tiek apvirtus tiek zalius. Zali - paprasciausiai dedami ant saldiklio groteliu, ir palaikomi pora - kelias valandas, kol suakmeneja Šypsena tada i maishiukus ir viskas. O apvirtus taip pat galima. Apverdi be druskos, i sandaru maisheli ir i kamera. Tik zinoma atvesusius i kamera Šypsena

Skanaus Labas

dekui uz informacija, lekiu saldyt Gėlė

Apvirti uzhima mazhiau vietosGerai

Veee nemegstu ash baravyku… Veee

Ash dazniausiai saldau jau apvirus. Zaliu neteko bandyt.

Prisisaldem simet keleta maisiuku baravyku. Tik nuvalytu, neapvirtu. O dabar aplink visi tik gasdina, kad negerai, kad reikia butinai apvirti, o ten kazkas jiems darosi susalus, vos ne nuodai issiskiria. Ir atseit miske negalima rinkti grybu po salnu…
Ar esat kas salde nevirtus ir vartoje? Dar gyvi? Kas per skonis? Siaubas, kaip butu gaila tokiu graziu grybuku… Gal jau reikia siuksliu kibiran visus verst?

ir as saldziau nevirtus baravykus. nemanau, kad tokiu vartoti negalima. juk ir parduotuveje galima saldytu zaliu baravyku nusipirkti. skanaus.

Gal tie parduotuvese apvirti ir tada susaldyti?

ne. jei butu apvirti ir saldyti ne taip atrodytu. o ir supakuoti jie po tris, keturis. kainos nepamenu, bet daug kainuoja. ot siandien parduotuvej spec. paziuresiu kokie jie ten.

Turekit omeny, kad kaikurie saldyti grybai tampa nuodingi!!!

O kurie cia ‘kai kurie’?

As grybus saldau apvirtus, bandziau saldyti baravykus nevirtus, man nepatiko

[quote]
Slyvuks rašė:

Gali suzinoti bandymu keliuCha cha

parduotuveje baravykai tikrai saldyti nevirti. ant pakelio parasyta "greitai uzsaldyti". laikyti ne aukstesneje kaip - 18 laipsniu temperaturoje.

[quote]Slyvuks rašė:
Ar esat kas salde nevirtus ir vartoje? Dar gyvi? Kas per skonis? Siaubas, kaip butu gaila tokiu graziu grybuku… Gal jau reikia siuksliu kibiran visus verst?
[/quote]

aš čia, gyva Cha cha valgiau baravykus šaldytus neapvirtus Taip man tai Veee bet gal kam ir skanu Nekaltas šiais metais tik apvirtus šaldau Taip

tie parduotuvese man atrodo yra blansiruoti - palaikyti keleta minuciu verdanciam vandenyje…

aš čia, gyva Cha cha valgiau baravykus šaldytus neapvirtus Taip man tai Veee bet gal kam ir skanu Nekaltas šiais metais tik apvirtus šaldau Taip

[/quote]

jezau kaip gerai Cha cha sveikateles tau Gėlė jei kas - skambyk visais varpais Mirkt

Nu aš nevirtus iš karto šaldau, gal galvoju kitą kartą reikės apvirti Šypsena
bet ir šaldyti nevirti skanūs Cha cha