Groove Armada

Groove Armada

kaip jums naujas ju gabalas? but i eel good? man tai " nizdarovai?priot

visai normaliai
tok… na nzn … Cha cha

nera jis naujas gabalas. albumas su shita daina beveik priesh metus ishejo. bet shitas gabalas taj ahujiet galima tiesa sakant. dar machei kai buvau lt per tango tv kaip ga atliko shita daina gyvaj. no comments…

man asmeniskai GROOVE ARMADA - viena geriausiu grupiu, o naujasis singlas ‘but i feel good’ - labiausiai ‘ne prie ko’ albume ‘love box’ Šypsena
bet tiesa sakant skamba isties linksmai… tai pats ‘nerimciausias’ GA singlas… bet labai originalus - ska, funk, raga… viskas vienam

as manyciau kad "but i feel good" kaip tik prie ko. klausaus ju albumo, ju kaip pasakyt rimtu gabalu ir paciam gale isgirsti "but i feel good" ir kaip is miego atsibudes, prazvaleji Šypsena
o seip GA viena geriausiu sokiu muzikos grupiu, bet kai paklausiau "lovebox", tai kazin ar galeciau ja pavadint sokiu muzikos grupe Mirkt

na ‘sokiu muzika’ - labai plati savoka…
pamenu kazkada Brit Awards apdovanojima kaip geriausia sokiu muzikos grupe gavo Massive Attack… nors pries tai net du metus is eiles tokiais buvo pripazinti M-People… taigi GA - pati paciausia sokiu muzikos grupe Šypsena

Neseniai juos atradau (gavau ju CD) ir tikrai nesitikejau, kad patiks, bet Gerai. Man visos dainos coolŠypsena

labiausiai velkanti daina "final shakedown"Gerai

kaip ten bebutu ‘but i feel good’ turetu tapti dideliu hitu tiek vakareliuose, tiek klubuose, tiek radijo eteryje… juk atitinka susikta lietuvos radijo stociu formata Šypsena (‘purple haze’ - net svajot nera ko isgirst per koki m-1!)…
daina patiks ir seniems Groove Armados gerbejams (kaip koks prikolas) ir popsistams (pagalvos ‘o kokia faina nauja pop grupe!’) Cha cha

vardan populiarumo ko tik nepadarysi!? Liežuvis

negirdejau dar sitos dainuskesz!!!

daug prarandi… labai smagus gabaliukas… pas mus Mazeikiuose tikras hitas… MA TOP 30 naujiena 4-oje vietoje!

visas albumas niablogas-nors jei atvirai-tikejaus GOODBYE COUNTRY.,…kazko yspudingesnioNekaltas

o man kaip tik ‘goodbye country (hello nightclub)’ atrodo silpnesnis albumas palyginus su pirmuoju ‘vertigo’ ar paskutiniuoju ‘love box’…
tie kas zino GROOVE ARMADA nuo senu laiku teim tas ‘but i feel good’ atrodo kaip kox prikolas… bet kaip matau si tema nera populiari… juk kalba sukasi ne apie ATB Cha cha

bishki kazkuo visos ju dainos panasios, bet vistiek Gerai

tai jau jo… blin isgirdau pirma karta vos ne nukritau Cha cha bbd tai cia juk vietoj cicino vakareliuose galesim grot Cha cha Nepalyginsi su kokiu ‘my friend’ ‘at the river’ ar kazkuo panasaus

[quote]bet kaip matau si tema nera populiari… juk kalba sukasi ne apie ATB Cha cha
[/quote]

kaip pirstu i Ignoruoju

Cha cha

blin vokieciu DJ uz**so nerealiai Šypsena Nepalyginsi su britu…

GROOVE ARMADOS su vokieciu "D.J." nereikia lygint… juk niekas BMW su Moskvicium nelygina Liežuvis Cha cha
…BUT I FEEL GOOD… Girtas

Kazhkaip keistokai man tas gabalas… Nu klausyt galima, bet vezht, nezvezha Ne

gera vakar gerb muzikos myletojai
na sitie vaikinukai nuo pat pradziu nerealiai varo…
reikia tik zvelgt giliau
va apturejau juju mixuota CD is neprasto sokines muzikos leidinio MUZIK…
na tikrai jie daro Groove Armadiskus reikalus
nei pridesi nei atimsi!!!
tiek
Tuxxas