griaukim stereotipus

griaukim stereotipus

ple kai mane nervoja, kai kasnors pagauna kieno nors minti ir jos laikosi, nors kartais ji buna visai neitema.

1.stereotipas - tele 2 didziausias *****

nu ka as galiu pasakyti, presh metus tai buvo gryna teisybe, taciau dabar man teko praeiti visus 3 operatorius is eiles i pas visus buna tiek pat sutrikimu. Taciau galiu pasakyti, kad t2 veikia globaliai ir jie nera tokios zabos kurie skaiciuja kiekviena centa kai kaikurie kiti operatoriai…
gal prisiminkim kas pradejo mobiliakus pigiai pardavineti pirmas?.. nors tai sumazina pelna… krc tele 2 eina i teisinga puse. kai tik atsiras gprs ir panasios paslaugos iskart perbeksiu pas juos (gal… =] )]

  1. stereotipas ericai jega, noskes zaislas. as tik viena pavyzdi duosiu, kazin koks mobiliakas verslininku tarpe atrodo solidziau? noske 8xxx ar t65?.. ir seip noshkes skaitomos aukstesnio lygio, jomis naudojasi daugiau zmoniu, jos uzsitarnavo geresni varda. P.S. kaina atitinka kokybe Cha cha kiek pastebejau dauk kas megstat sakyti kad noshkes luzta daziau negu sony ar pan. ogi todel kad noskiu daugiau negu visu kitu mobiliaku!!! gal yra dar kas nezino kodel susijunge sony su ericsson, ogi todel kad nebankrutuotu!!! krc…

uzteks pradziai, atsiprasau jei ka izeidziau ar kitaip jam pakenkiau… galit pradeti vaziuoti kaip as nusisneku ir panasiai

siaip as pritarciau abiem punktams

Tavo morale,kalboje ar kaip ten pavadinsi(taip ne pagadinsi Šypsena )yra dalis tiesos,bet jaunas operatorius yra jaunas.Del noku,tai jie paverge zmones del patrauklios isvaizdos ir patogumo.Tik dabar atsirado normaliu telefu(kaip t65).As pats dvejoju : 6210,6510 ar t65.Yra zmoniu skonis ir yra toks dalykas kaip mada ir pan.Blmeba pats kazkokia kalba reziau Šypsena

o neatrodo kad pats laikaisi stereotipo jog nokia geriausia?

na stereotipo kad tele2 yra sh neatsisakysiu, kadangi pats pajutau kox pas juos durniu laivas, kaip viena diena saskaita buna vienokia, kai apreki juos, tada saskaita sumazheja (120 lt skirtumas), tele2 pildyk korta isidedi po menesio ir ji neprisijungia prie tinklo ir bandant paskambinti i ta korta sako, kad numeris nenaudojamas, nors jie turetu dar visus metus laikyti ja aktyvia, aj krc daug del ko galechiau pashikti ant tele2, tik nera noro vel ta pati eilini karta aisqinti, va pasiskaitinek kaip man buvo seniau su tuo tele2, ne be pagrindo ash juos laikau ir laikysiu sh kruva:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/61766.463-=(1138627863

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/61771.463-=(1991740318
Beje paskambinus operatorei viena aisqina vienaip, kita kitaip Šypsena Viena sako "tokios inforamcijos suteikti negalime", kita pasako ta informacija… paslaptingai viena karta dingo ish saskaitos apie 30 lt, ir t.t. Ar dar testi? Manau paaishkinau kodel man Tele2 yra gavno!

nu tai man atrodo taip yra buve ir su bite, ir su omniu, o ypac su telekomu. ple man telekomas kas menesi atsiuncia saskaita ~250 lt, nors sneku tik pro mobilka… krc t2 su tavim pazaide.

P.S. aciu uz nuomone =]

P.S.S. tas buvo yau presh metus, daba t2 keliasi

Aj zhinok netik man taip buvo, ir daugeliui klasioku buvo saskaitoje ish niekur nieko minus litu priauge ir t.t. todel tokiu zhaisliuku kaip su tele2 neprasidedu, kai susitupes tai gal ir bus verta demesio, o dabar tai tikrai neprasidesiu, klausyk nu ar ne nesamones jei pasipildai saskaita ir tik po keletos h gali skambinti? arba pvz nesigauna papildyti saskaitos nors kortele tai nauja ir niekas kitas su ja negalejo pasipildyti, tada skambini operatorems ir tik tada jos papildo per kompus kazkaip (ju tarybines technikos neishmanau Cha cha ) Informacija apie einamaja saskaita kartais keleta dienu neatnaujinama, nors uzh pasiskambinima tuo numeriu tai nulupa po 50 ct, na vienu zhodzhiu nepatinka man tas tele2 ir tikrai nelinkiu jo net savo didzhiausiam prieshui… Nesamoniu muziejus ir tiek… dabar va sedzhiu ant omnio top4, tarifai pigus, problemu jokiu nera, kiek prashneku tiek ir moku… o ten tai proto krushimas, sms nesisiunchia (nzn kaip dabar), paskambint sunku ir t.t. vot…

reik kaip nors rinka uzkariauti.

Tele2 yra didzhiausias sh… po Lietuvos Telekomo, cia jokiu abejoniu! Ash nesuprantu, kodel T2 kai yra silpnas ryshys neimanoma susishneketi? Pvz., omnyje arba biteje tu gali prisiskambinti, kai yra bent viena padala, o T2 tokiais atvejais girdi tik kas antra pashnekovo zhodi. O kas del pigiausiu mobiliaku, tai juos pirmas pradejo pardavineti omnis priesh kelis metus: 1611, Diga, Sagem - po 1 Lt, kai jie kainavo kelis shimtus. O labiausiai erzina T2 pozhiuris i klienta, brokuoti mobiliakai ir kaip jau minejau trukinejantis ryshys.

teisingai sako spinduoliuojantis

sony su erricson “susijunge” dare bendrus tel. del to kad nebakrotuotu…visiska nusisnekejimas…truputi daugiau issiaiskink i tada snekek Liežuvis

x-ray tu teisus, su tele2 tai pas mane xatoj rodydavo ir 4 brukshnelius ish 5, bet tai kad susishkeneti tai sunku budavo, vat lovoj gulint reikedavo gultis i kita lovos puse kad susishneketum, arba eiti prie lango… Nu su omniu nesiskundzhiu, va dirba kaip bite Cha cha tas omnis. beje bitute gsm irgi nesiskundzhiu, ryshys geras, kainos geros (chia lyginu labas vs extra) ir ko gi daugiau reikia paprastam zhmogui? Mirkt nors visada saskaita pasipildysi, paskambinsi, sms nusiusi, gausi teletexta ir netgi su ta labas gali roaming’a pasidaryti… vat Šypsena

Tele2 du Puiku!
Noske Gaidys!
O jei rimtai tai visi telefai turi minusu,o Noskes kadangi populiariausios tai ir ju priveza visokiu bugovu kad tik babkes gauti,o poto Nokia vardas ir nukencia.
Vat taip,visokiu yra-visokiu ir reikia Liežuvis

Siaip, del tu stereotipu, seniai jau reikejo sneketi. Nes rimtai cia galima pagalvot,kad yra noshkes ir t2 antipuslapisPiktas

Na kad Nokia lyderis pasaulio rinkoje zinom visi.Bet Siemens irgi pagal praejusiu metu rinkos rodikli uzeme 2 vieta.Ir su jokiu kitu mob.tel gamintoju nesijungia.

Del pirmo punkto. Taip, kai t2 atsistos, tai bus geras operatorius. O dabar - tik pigus. O teliponus papigiai pirmieji pradejo pardavineti tikrai ne t2. Bite arba Omnis. Tada t2 net nebuvo Lietuvoj visiskai. Irgi taip budavo - perki uz 100 lt ir pasirasai utarti metams. Nu, as skaiciu jau nepamenu

Antras punktas."ogi todel kad noskiu daugiau negu visu kitu mobiliaku" - uztat jie ir luzta daugiau. Idomi paralele, pleŠypsenajei visus tuos milionus noskiu gamintu kokybiskai, tai neluztu. Bet jei kepa kai blynus…skubos darba velnias nesa.

O stereotipai sugrius laikui begant

  1. Dėl varymo ant tele2 sutinku. Iš tiesų šiuo metu tele2 neprilygsta kitiems dviems tik paslaugų kiekiu. Aš pats 2,5 metų atnaudojau tele2 (sutaupiau daug pinigū) ir perėjau ne dėl to, kad ji yra HAUNO, o dėl to, kad tikėjausi, kad jie greičiau pradės teikti tokias paslaugas, kaip roumingas, gprsas ir pan. Kiekviens renkasi pagal savo poreikius ir galimybes. Beje, rouminga pagaliau pradėjo teikti. Aš priešingai nei varantys ant tele2, negaliu suprasti dėl ko renkasi omnitel. Bitė - kokybė, tele2 - gera kaina. Ir tik nareikia man pradėti skiesti dėl visokių top5 ir pan. - reikia atskirti, kas oficialu ir kas ne. Kur yra šviesu ir tamsu!
  2. Dėl nokijų, tai nesutiksiu - tautoje būtent nokia yra geriausias telefonas, o čia susirinko nemažai žmonių su specifiniais poreikiais (būtent tokiems ir skirtas šitas forumas, nes kasdieniams klausimams yra telefonas 117), kurių nepatenkina masinis produktas

norodyk saltinius… Sony ar erikas bankrotuotu? sunku patiket

Nu ka as galiu pasakyt del 2 punkto. KIek kainuoja tavo pavyzdy paminetas T65 ir nokia 8xxx??? As paklausiu kitaip - kas geriau atrodo verslininko rankoj - ar N3310 ar t68??? Atsakymas manau aiskus

Veliau parasysiu ilgesne kalba