Gregorian.Vilniuje koncertuos grupė "Gregorian"

As turiu ju 4 albumus Liežuvis

tai jau beveik visą Šypsena

O jei live dainuoja?

Nezinau kas cia per daiktas… LaimingasBet jei jau jie perdainuoja METALLICOS dainas…tai turetu buti COOL Flirtas Žvaigždė Niam niam Gėlė

Tai persisiųsk Šypsena

<<< ( Winamp Is Playing: Gregorian - Nothing Else Matters ) Cha cha Gerai

Šypsena

Prieš miegą Gerai

Pirmą kartą Gregorian kūrinį išgirdau ~ prieš 2 metus. Berods tai buvo So Sad Nuo to laiko patinka man tokia muzika Šypsena Varau siųstis N.E.M. Šypsena

Good (:=

Vilniuje koncertuos grupė “Gregorian” Daugelio melomanų pamėgta grupė “Gregorian” vasario 9 d. koncertuos Vilniuje, “Siemens” arenoje, kur pristatys naujausią savo albumą “The Dark Side”, kuris buvo išleistas vos prieš kelis mėnesius. Su naujuoju albumu “The Dark Side” “Gregorian” savo gerbėjus nustebino nauju skambesiu ir melodijomis, kurios užburia jauną ir seną ir leidžia klausytojams žingsnis po žingsnio pasinerti į pasaulį kupina magijos, žavesio ir mistikos. Koncerto Vilniuje metu, scenoje grupei įstabų reginį žiūrovams padės sukurti muzikantai ir šokėjų trupė, o pirotechnika ir sudėtingi specialieji efektai leis klausytojams pajusti magijos ir mistikos pasaulio žavesį. Grupė “Gregorian” atlieka žinomų atlikėjų pasauliniais hitais tapusias dainas, kurios aranžuotos ir pritaikytos atlikti Grigališkojo choro stiliumi. Tai vienbalsis giedojimas, susiformavęs ankstyvaisiais Viduramžiais. Psalmės atliekamos lotyniškai solo, vyrų arba mišraus choro. Grigališkasis choralas kaip ir grupės “Gregorian” pavadinimas siejamas su popiežiaus Grigaliaus Didžiojo veikla. Yra vienintelė taisyklė, kuriai nevalia nusižengti, pritaikant populiarius kūrinius “Gregorian” stiliui - kuriant šią muziką naudojami tik 7 tonai ir visiškai nenaudojami pustoniai. Idėja, populiarias dainas perdainuoti Viduramžių vienuolių dainavimo stiliumi, kilo grupės “Enigma” ir Sarah Brightman prodiuseriui Frankui Petersonui, vaikščiojant po Eskorialą, buvusią Ispanijos karalių rezidenciją, ir klausantis iš ausinuko sklindančios muzikos. Naujausiame “Gregorian” albume “The Dark Side” grupių “Sisters of Marcy”, “The Rasmus”, “The Doors” kūriniai. Moteriško vokalo partijas atliko Amelia Brightman, rudenį Lietuvoje viešėjusios garsiosios Sarah Brightman sesuo. Jau pirmieji “Gregorian” albumai “Masters Of Chant” ir “Masters Of Chant Chapter II”, prodiusuoti F. Petersono, tapo tarptautiniais bestseleriais, buvo parduoti milijoniniais tiražais ir tapo auksiniais bei platininiais daugelyje šalių.

Plačiau anonsas.lt/concerts00.php?act=view_event&event_id=7617

kai perskaiciau anonsa (tas buvo pries kokia savaite) tai parsisiunciau pora albumu… nu ir patiko, kolkas neatsibo o i koncerta tai neisiu, 50 lt per daug, i jethro tull geriau Cha cha

jo, jethro tull tikrai vertingiau… Taipkaip sau norit, bet kai grupė (choras, meistrai ‘of chants’ ar kaip tik juos bepavadintum) iš albumo į albumą, atrodo, atlieka tą patį nesibaigiantį gabalą… nežinau… nieko kartais paklausyt, bet kai pagalvoji, kokią komerciją padarė iš vargšų viduramžių choralų… Cha cha

Man Gregorian normaliai, kartais paklausau, bet mano panyckai labai patynk Laimingas Tikriausiai teks vaziuot i Vilniu, jei galimybes leis. Kazi kokia bilieto kaina? Šypsena

Lyg tais 50 lt , bet normali grupė manau vertėtų, bet kiek žinau, už tokią kaina koncertavo Depeche Mode, bet kadangi jie koncdrtuos Forum PAlace tai kaina ir kyla, Sporto Rūmuose kai koncertavo Def Leppard kaina buvo 80 lt. Aišku vietų buvo tik 4000. Visi bilietai buvo išpirkti … kažin kaip bus su Gregorian? Aš asmeniškai norėčiau į Gregorian…

atsiliepimus girdejau tik gerus, db kaip tik siunciuos keleta ju dainu

man jau atsibodo tiesa pasakius, nors klausaui tik savaite (aisku neistisai)

Na nežinau… gal ne tokioj atmosferoj klausai, anyway… tai ne kokia popmuzika kuria galėtum klausyti, jog pakeltų nuotaika ar panašiai… čia jau reikia KLAUSYTI… Cha cha

noriu i ju konca!!! Cha cha bet kas mane isleis ogi niekas viena i vilniu Liūdnas