Gregorian.Vilniuje koncertuos grupė "Gregorian"

Gregorian.Vilniuje koncertuos grupė "Gregorian"

Kaip jums jie? Neseniai jų persisiunčiau ir kai išgirdau Metallica’os perdainuota daina Nothing Else Metters…Nerealu GeraiKokia jums jų mėgstamiausia daina? Persisiuskite…

niekada dar neteko girdeti sios grupes, reiks pasidomet…

Man tai jie ish pradzhiu patiko, lyg ir nieko, idomu buvo. Bet paskiau, kai paklausiau keliu albumu, supratau, kad labai jau jie kartojasi. Nors klausyt vis vien idomu buna. Beje, idomus faktas - ‘Gregorian’ kuria vienas buves ‘Enigma’ prodiuseris (kultinio ju albumo bendraautorius). tai dabar vienas shtampuoja ‘gregorian’, o kitas - ‘enigma’…

O ačiū už informaciją…

turiu apie 30 ju dainu… ketetas ish ju ishties man visaj patinka… bet… yra ir tokiu kur labai nevykusios [bent jau man taip atrodo… Gregorian - Spiritus Domini.mp3 Gerai

Kai pirma karta isgirdau, net nesusidomejau. Tik veliau supratau, kad visai Gerai. “Imagine” (Lenono, jei neklystu) Gerai

turiu cd faina grupe.

Iš pradžių žavėjo, o paskui taip pabodo. Bet tikrai gražiai dainuoja… Ir kai kurie koveriai gražiau skamba netgi už pačius originalus…

tikrai liux! ypac faina klausytis kai reikia atsipalaiduoti ar nenori uzkrauti smegenu rimta muzika…

anksciau dazniau klausydavau dabar jau siek tiek pabodo… Drovus bet siaip tikrai liabai faina grupe… Taip Laimingas

Be galo man jie patinka, ypach " So sad, Wish you were here ir t.t… "

**

**

Gana neblogai… Ir tikrai, kaip kazkas jau sake, kaikurios dainos net geresnes uzoriginalus…

tikrai sutinku kad grupe Gerai turiu as daug ju dainu ir tikrai kai kurios skamba yspudingai. beje klipus kelis maciau, tik kazin ar originalius, nes visi baznycioj

Erm, tiesiog norėjau pasakyti - Gregorian yra žanras (does a frase ‘grigališkasis choralas’ ring a bell?), o pavadinimas yra ‘Masters of Chant’. Šiaip labai faina grupė, turiu porą CD.

O mano galva juju profesionalumas yra svaistomas perniek. Vietoj to, kad kurtu kazka originalaus savo vardu, kepa 0 vertes koverius. Sakyciau “tupas” budas: a) didinti grigaliskosios muzikos populiaruma; b) uzsikalti bapkiu is tokio stiliaus nedarant nieko originalaus…

Na bet juk svarbu,kad žmonėms tai patinka… Ir labai gerai… nes tai žymiai kartais net geriau negu originalas…

I know i know

gregorian.de/