Grazus filmukas


Grazus filmukas

Geru kampu prigaudyta Geraiyoutube.com/watch?NR=1&v=q6XaMM9uQUIpvz 2:23 Gerai

eik tu nx manjake liurbi tu iš Kauno sup!stas.

■■■■■■ alkoholike informatike is lenkijos krasto uzs1krusk !

o žinai nesmerkiu manjake tamstos. Čiulpei tu b!bius. Nu ir ka? Sudėtingi laikai reikalauja sudėtingų sprendimų.

geras filmukas Gerai

■■■■■■ tu Karoli totalus, esi atmata siuksle visuomenes kaip koks suns ***** ant saligatvio, tik guli, smirdi ir slekstuli keli aplinkiniams Ufff O sapaliones tavo cia niekam neydomios Ufff

Karolis siandien nebesusivaldo, nebesusituri. negerai, kai nuo pat ryto Girtas

Hahah, Karolis įsibėgėjo Juokiasi Manjakai, jeigu sapalionės niekam neįdomios, tai ko kreipi dėmesį? Cha cha

tai puslitris 999 nuo ryto daro savo Liūdnas

Karoli - nieko, damusk likuti, ant pietu pasnausi, pramush. paskui alumi sveikata taisyk, grysi i nromalu ir sau iprasta buvy.

Manjakai beja. Mano sapalionės merginoms iš aB daug labiau rūpi nei tamstos. Tai kas liurbis po to?

pagaalvok, kad but buve jei butu puslitris 1000 Apakęs

neutralus, bet tai nereiskia, kad negalima meslo kruvai parodyt kur ano vieta Cha cha

huntero aš tuoj baigiu ir einu namo miegot Cha cha Vadovybę informavau, kad dalyvauju patirties apsikeitime europiniam lygmenyje.

Karoli, butent “MERGINOMS IS AB” Mirkt

Karoli - premijos paprasyt reikejo, ir laisvadienio patirties apsikeitimo rezultatams susisteminti Gerai

manjakai nebemeluok bent jau sau. Vietinio arealo merginos niekada tamstai neduos pakaišiot penį į jas. Nes nu nebijokim to žodžio - tu liurbis. Ab Dalyvės dažnai girtos galbūt galėtų priimt į makštį jūsų mažą “cypuką”. Bet nu būkit biedni bet teisingi - nepatrauklus tu manjake. Mažas nusmurgęs nevisprotis - net man nestovi ant tokio Blogai

Juokiasi ko jau ko, is Karoliaus izvalgu tikslumo beigi astraus blaivaus proto neatimsi Cha cha

Karoli, bukim biedni bet teisingi, del manes tu gali pasimt visas tas bangines ir nugirdes ten nkrust man giliai px Ufff Neieskau cia draugu ateinu laiko uzmust Mirkt O visa kita ne tavo reikalas nuosmauka tu Ufff