Gražuolė ir pabaisa

Gražuolė ir pabaisa

Dažnai tenka matyti tokios sudėties poras:
mergina- liuksGeraiatrodo pasakiškai, nors prie širdies dėk ir įsimylėk!Taip
vaikinas- apšepęs, panašus į Baisu plaukai Mac Claud-o(tik be kardo), nu toks toks fu…
Ir kaip tokios dailios merginos su tokiais prasideda? Ką, gražesnių nėra? Ar joms visai kvakšt?

tu greičiausiai nepastebejai ir kitokiu poru…
vaikinas nors prie širdies dėk , o panelė…

gal nezinojai bet svarbiausia ne išvaizda o vidinis grožis ir savitarpio supratimas…

Turi but tarp dvieju zmoniu “kibirkstele” jei jos nera,nera ir geru santykiuLiežuvis

[quote]
astune rašė:
tu greičiausiai nepastebejai ir kitokiu poru…
vaikinas nors prie širdies dėk , o panelė…

Pastebėjau, bet vaikinai manęs kaip ir nedomina. Aš lyg ir hetero

O gal tai merginai grazus vaikinas,juk kiekvienas grozi supranta savaip,tau ta pana grazi,o kitam ne.ir siaip jei vaikinas faino xarakterio ir jie ok sutaria ŠirdisŠirdisŠirdis

Sako priesingybes traukia.Cha chaCha cha

Sako, bet nebutina tom priesingybem buti TOKIOM priesingom Cha cha

Man taip pat kliūna tokios porosApakęs,bet jei joms gerai man dar geriauTaip.Kai kada pagalvoju,kodėl jis nepažiūrėjo į mane o būna su šia…Liūdna

Kada jus pagaliau suprasit, kad svarbiausia JAUSMAI…o ne kazkokia isore, isvaizda…Liūdna Gerai jis negrazusm bet gal jis labai geras…? ka tu gali zinot?Piktas Sorry, bet durna tema…ner cia net ka rasyt…Piktas

Klausimelis: kokia tavo nuomone apie laiskus? Susipazysta laiskais, bendrauja taip pat tik jais. Jausmai liejasi per krastus. Vyrai isties labai jausmingas ir to nesivarzo. Bet jiem susitikus (aisku jie dar vienas kito nemate, net foto) paaiskeja, kad jis “truputi” Baisu Pirma susitikima jie bendrauja, kalbos tokios pat jaudinancios. Negi tu budama jos vietoje, tikrai nekreiptum demesio i jo fizionomija, negi 1 vietoje tau butu JAUSMAI! Aš nekaltas

Sakykit ką norit,bet yra kaip yra: pasitinka pagal išvaizdą,o palydi pagal protą.
P.s.Ne mano mintys,tai žinoma nuo senų laikų

Va tame ir reikalas, kad per laiskus as nesipazystu ir tuo labiau jei nuotraukos neatsiuncia…Liūdna Nors jei ir eiciau susitikt pirma karta (be fotkes dar) bendrauciau…supranti as isitikinau, kad vaikino grozis nieko nereiskia…Ne…nes pati dabar labai myliu viena zmogu, kuris tikrai nera kazkoks vaikinas is zurnalo virselio…Ne, bet yra JAUSMAI!! Ir visgi dviem zmonem bendraujant tai yra svarbiausia…Taip Vb: negi tu visus zmones vertini pagal isvaizda? ne tik vaikinus…bet ir savo drauges? Idomu…

Man atrodo kad turi butu:
Grazuolis ir Pabaisa

Visu 1 as taip nesakiau. As tik pateikiau konkretu pavyzdi ir norejau suzinot tavo nuomone. Tuo labiau, kad as savo draugu tikrai nesirenku pagal grozi. Draugus renkuosi pagal poreiki nustatyta bendravimui. Siaip nebutina skaldyt is vieno pavyzdzio (svarbiausia, kad tai net nesusije su draugais) ir kurtis apie mane kazkokia tai nuomone manes nepazinus. Gal as cia visiem tik miglinu? Tu to nesuzinosi. O kas del vaikinu, tai isvaizda (deja) yra siek tiek svarbi. Su metais daraisi isrankesne ir negriebi pirmo pasitaikiusio locho. Kad ir koks grazuolis butu, as su juo nebendrauciau (kaip pora) neturedama ka su juo sneket. Tuo labiau, jei susipazinciau su tokiu vaikinu, su kuriuo tikrai malonu ir lengva bendraut ir panasiai, bet jis bus Baisu - mes su juo butume tik draugai. O cia tema buvo apie poras (kiek supratau). Taigi, kita karta gerai pagalvok pries rasydama- kita gali izeisti bei sulaukti tikrai ne kokiu atsiliepimu tavo atzvilgiu. Labas

Tu grazuolis- as pabaisa Aš nekaltas Abgemacht MirktCha cha

Niu ok…as negalvoju, kad as kazka blogo parasiau, kad dabar i mano darza reik pradet akmenys mest…Ok kiekvienas turi savo ir nebandysiu kazko perkalbinet…As turiu savo, jus savo ir tuom viskas pasakyta…Mirkt

VB o siaip koks skirtumas, kas kaip atrodo juk tai ne tu ir ne tavo vaikinas - manau siais laikais jau visiems iki lempuciu kaip kiti atrodo, jei tai neliecia tavo erdves.
Man tai pavyzdziui nusispjaut - kaip kas nori taip tas renkasi pora.

priesingybes traukia ir nieko cia nepadarysi.

Meilė akla ir reikia su tuo taikytis. Bet man labiau patinka kai jis- princas, o ji- gražuolė. Graži