grazioms merginoms... einam kavos? (siaip..). .

grazioms merginoms… einam kavos? (siaip…). .

Tu labai jau nesupyk ,mielasis,ką aš dabar pasakysiu,bet man žiūrint į tavo foto ir skaitant tavo reikalavimus merginai,iškilo tox mažas klausimukas: O tu pats namučiuose veidrodį turi? Ir ar gerai jame save apsižiūrėjai? - Tikrai nesupyk,čia tiesiog sveika kritikaŠypsena

nu zinai ka… cia taip zmones gali ir visiskai psichologiskai palauzt…

paolla rašė:

Tu labai jau nesupyk ,mielasis,ką aš dabar pasakysiu,bet man žiūrint į tavo foto ir skaitant tavo reikalavimus merginai,iškilo tox mažas klausimukas: O tu pats namučiuose veidrodį turi? Ir ar gerai jame save apsižiūrėjai? - Tikrai nesupyk,čia tiesiog sveika kritikaŠypsena

pajacas rašė:

nu zinai ka… cia taip zmones gali ir visiskai psichologiskai palauzt…

paolla rašė:

Tu labai jau nesupyk ,mielasis,ką aš dabar pasakysiu,bet man žiūrint į tavo foto ir skaitant tavo reikalavimus merginai,iškilo tox mažas klausimukas: O tu pats namučiuose veidrodį turi? Ir ar gerai jame save apsižiūrėjai? - Tikrai nesupyk,čia tiesiog sveika kritikaŠypsena

================================
Na taip,Pajacas,gal šiek tiek ir persistengiau,bet tiesiog kažkam tai reikia padaryti,o kadangi jau aš esu tiesos ieškotoja šiam pasauly,tai lai ir toliau ant manęs visi šarai krintaŠypsena Man jau kaip ir įprastaŠypsena

Looser, matyt nesugebi siaip panos susirast tai uz siaudo griebiesi! Cha cha

Ale kaip tu iki manes atsigausi ka? as juk ne vilniete …