graziausias jums pasakytas komplimentas...

"Miela, zavinga, vienintele ir nepakartojama…" —> Gavusi toki ziniuka jauciausi pakyleta iki pat dangaus… Drovus Miela… Myliu

visi teigiami komplimentai yra malonus ir ilgai glosto savimeile Taip
graziausia ka man kazkas sake…hm…yra tox zmogus kuris viska ka man sako,man yra graziausia siame pasaulyjeFlirtas

tu mano saulyte! Angelas

niex man nesako komplimentu Nustebęs
kas nori pasakeet?Cha cha

Juokiasi yega…

fasistu isvadina retkarciais.

" Tu ne tik grazus ziedelis, bet dar ir issiskleides" GėlėGirtas

Uj pats pats paciausias tai , kuri isgirdau is savojo ex Vyras , [jis ji pasake kai jau buvom issiskyre], "Nei viena mergina taip fantastishkai nesibuciuoja kaip Tu Bučkis"…Sirdele nerealiai pagloste Apkabinimas
O vis delto kerai veikai ApakęsCha cha

na wienas taij ne tik man buwo skirtas: "del tokiu merginu ir ant ranku ishmokchiau waixchioti!!!" buwa nepaprastai miela… Cha chaFlirtas
ir dar wienas… tox labaij ypatingas… uzh kury ash tuomet labaij supykau, nias tuomet, kai jis buwo pasakytas… jis labaij netiko wisoje situacijoje Cha cha :
"tawo lupos nerealiai shwelnio" Girtas Bučkis

nea mes jau keturi dar ir asMirkt

mmm…viena karta vienas zmogutis pasakeVyras: man grazi tik TU
gal ir banalu bet jis tai pasake nuosirdziai…Drovus
seip esu girdejus daug komplimentu bet neiskirinesiu parasiau tik viena nes jis man labiausiai istrigo ir buvo pats mieliausias…Drovus

kaip visada komplimentai buna tokie, pats graziausias tai gal…

"Ne, nu tu ir debilas…"

shiaip komplimentu niekada negaunu, nebent is motkos kokios "o, pasistengei brolyt, is matematikos net 4 isvede… didziuojuosi tavim…"…

ar kazkas tai tokio

hmm…kazkaip daugkas sako kad esu labai grazi…ir fajna labaiŠypsena)keli baxuriukai buvo pasake kad esu tobulaŠypsena Flirtas

O man labiausiai istriges komplimentas buvo,kai geriausias draugas pasake:

[quote],Tu geresne masaziste negu irkluotoja…"
[/quote]

Paprasciausiai visus tuos komplimentus grazi-protinga-figuringa galima laikyt banaliais,paprastai daugelis zmoniu taip sako…Bet kai komplimentai sakomi tikrai nuosirdziai,su pastaba,pasaipa ar pakylejimu…va cia tai komplimentai…Be to,zmogui pasakytas komplimentas visad buna vienintelis ir nepakartojimas,bei jo istorija siejasi su tam tikrais yvykiais,todel matyt prisimindami komplimentus syptelime ir pasikeliame nuotaika ilgam…Labasprsimindami daug daug daug…

Siaip nelabai megtu girtis, ir sakyti kokie man komplimentai buvo, na bet mazdaug pvz.: gerai atrodai,ir vienas zmogus pasake kad turiu labai geru savybiu

nenoriu girtis,bet komplimentu isgirstu nemazai,o puse ju ‘trina lazankes’Cha cha ir siaip nekreipiu i juos per daug demesio-as ir pati zinau kokia esu Liežuvis

laaaaabaj daug ju esu isgirdusi…ir visi jie labaj malonus
o maloniausias buvo turbut tas kaj man pasake vajkinas jog jam mano akys graziausios pasaulyje…Girtas

esi kaip mazas kaciukas susirietes i kulverstuka … Vieninteliai grazus zodeliai manajam sumautam gyvenime

"Norechiau kad butum tokia durna kad tau patikchiau…"

Nezhinau bet shitye zodziai man istrigo turbut visam gyvenimui… Nekaltas

sheip miela labaj kaj kasnors pasako kad grazhiai atrodaw.
Patinka kai pagiria del kokio nors dgrazhiaws rashinio…
Ra geros vajdybos teatre…
Yra dawg…
bet shitaz pac svarbewsias man…

niu va,bent vienas asmuo pasitaike toks supratingasTaip saunuole!! as pritariu ir laikausi sios minties Šypsena