graziausias jums pasakytas komplimentas...

kaj agronome, melzheju melzheja pavadino ir dar zootehnike atrodo Cha cha vakar chie buvo, bet skambejo taj unreal JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Sheip priklauso viskas nuo to kox zmogus tuos komplimentus sako… Nekaltas
Bet geriausias buvo kai pasake "tu gi betmenas, tu stipri" Cha cha

Mano sesuo grizhusi ish mokyklos pasakojo (jinai 4toke): -Kitiem klasiokam tai jeigu kas grasina ar dar ka tai zinai gi reikia pasikbvieti broli arba sese ir viskas tvarkoj, bet man dar geriau man taves nereikia kviestis nes kiti tave pamato ir ishsigasta Juokiasi normaliai ane? Cha cha tipo toks vaijzdelis kaijp turincios normaliai chebros… nors istikruju tai patylesiu… Drovus

skamba unreal Juokiasi tave pamato ir ishsigasta Cha cha

man pasakytas graziausias komplimentas yra is wieno waikino,kad as labai grazi figuringa ir t.t…

net praeivio pasnibzdetas komplimentas kartaijs velniskai pakelia nuotaika…girdeti tenka ivairiausiu …pradedant-kaijp tu skaniai kvepi ,baigiant kokia grazi tavo figura Širdis…o man mieliausi pasakyti zmoniu kuriems simpatizuoju…Myliu

visi komplimentaij grazus,bet man patys paciausi yra,kai pasako kad as protingai del ko nors pasielgiau,ar kai pasako,kad as nereali(cia kalbant apie moksla) aisq vertinu visus komplimentus,bet…sitie mieliausi ir prasmingiausi asiq labaij malonu jei pvz pasako,kad graziai atrodau bet bl grazus zmogus visada graziai atrodoCha cha

tu esi grazesne uz mano pana. gal tai ir ne pats graziausias komplimentas, bet uztat primasisFlirtas

,.ty samaja krasyvaja i charosaja na sviete, milaja zamiciatilnaja…

Angelas

man labai isimine kai pasake
"o kokia faina mergaite"
o man 15 metu Flirtas
du kartus net girdejau!

tu gi ne k.u.r.v.a. tu tik shiaip……chia gal ir negrazhiausias,bet labiausiai ystriges ir prajuokinesCha cha.bet chia ne komplimentas, o guodimas buvoCha cha

nacistu pavadino kazkada… Cha cha

tokiu praktiskai negirdziu savo adresu…, bene Tu vienintele esi pasakius, kad esu geros sirdies ar smth…tai labai dziugina Apkabinimas

Dazniau pasako "Tu laaabai grazi Myliu", bet man labiausiai patinka kai pasako " Tavo akytes labai grazios", nu tada susilydau Girtas

‘tu bjeuri mierga’
[[;

"Pabuves su tavimi viena minute,pasikraunu laimes ir energijos visam menesiui Mirkt "

nu man tai yra pasakei daug graziu ir mielu komplimentu kad as esu miela,grazi,linksmaCha cha bet man tai neatrodo kad bunu daznai linksmaNe kad kaip jeim buna liudna as juos paguodziu man aske dar kad esu labai geraCha cha
na tai tiek kol kas bet manau as dar ju isgirsiu ir nemazai ir tikiu kad jus isgirsit ir nenusiminkit kad dar ju neisgirdot bus laikas kada issirsit.

"nebeina net galvoti… nes salia esi tu" Vakar netiketai isgirtas komplimentas… paprasta bet sirdi pagloste Šypsena Arba kazkada mano vaikino pasakyti zodziai "kai pagalvoju koks as su tavim laimingas… Tu man atnesei laime dziaugsma ir visa ko troskau" Laimingas

Man Pulkinkas Abdula pasake: As uzjauciu tuos amerikonu karius kurie su tavimi kausis…?
Na kaip grazus komplimentas?

Va katik gavau zinute nuo vieno draugo "siandien atrodei labai zavingai"… Pamalonina…