graziam rytui, grazi foto

Grafika, nera fps’o lygio, tas tiesa, bet kaip lenktyniu zaidimui ji tiesiog stulbinanti Mirkt Cia ne vien tik mano nuomone, daugybe uzsienio (ir netik) apzvalgininku yra tokios pat nuomones. Tad jei ji kliuna tau tai dar nereiskia, kad ji bloga.

vanduo kaip tikras atrodo Šypsenagrafika pc lenkia konsoles, cia net nekyla klausimas, bet fizikos kalkuliacijom pc dar kelias juras primyst tektu, kad pasiekt ps3 lygi.

isvis pc skirtas darbui ne promogom Cha cha

Na pas mane GRID’as tikrai graziau atrodo nei MS2, bent jau is skrynu Šypsena Vat idomu butu, kad su ps3 emuliuot koki crysis Cha cha ot pazvengciau, kad koki puse fps’o butu Cha cha Nu bet cia savaime aisku, kad konsole nebutu konsole, jeigu nors ir pritaikyta zaidimams, o nesugebetu to zmoniskai padaryt Cha cha

‘grafikos’ vergai… Cha cha

siaip bent as zaidimu zaidziu ne del grafikos ir ne del to pereiti jy kuo greiciau, bet tiesiog taip smagu pazaisti, reikia megautis zaidimu Šypsena

Tu visiskai teisus valdai Mirkt

Pamatytu PS3 savininkai kokius stebuklus daro PC pajungtas prie FullHD teliko… ir dar

. Turbut tas latency parametras telikui pats svarbiausiai, jei turi PS3. Idomu kas bus, kai telikai bus su 0.5ms latencyVau!

Škotai, o man kartais atrodo, kad tavo lūpomis PS3 šneka ir gina save bilekaip. Gal tu praėjusiame gyvenime PS3 buvai? Cha cha

praeitam gyvenime jis ps2 buvo Cha cha

Na ko jus kimbat prie jo, tokie dalykai dedasi visuose klubuose, ne tik zaidimu Mirkt Cha cha

Na, bent jau man grafika yra svarbu. Zaidziant turi megautis visais teikiamais privalumais, turi maudytis grafikoje… O zaisti is idejos, su isivaizduojama grafika… nezinau, manau jau geriau tada palaukti geresniu laiku… Šypsena

PC grafika nuostabi. Pamenu kai kompiuterinese matydavau kaip kiti PS1 zaidzia geimus, grafka stulbinanti. Yra tokia savoka ‘Paradox of choice’, video galit susirasti TED.COM. esme paprasta: kuo daugiau pasirinkimu turi zmogus, tuo didesnis sansas, kad jis nepasirinks. kita budinga savybe - zmogaus vidiniai reikalavimai daiktams ir ju kokybei, isvaizdai ir pan. isauga iki labai auksto lygio. paskutine budinga savybe - ilgai rinkesis ir isigijes daikta, kad ir optimaliausia varianta, tu kazkiek arba labai gailesies. Kokios isvados? kol jus pykstates, yra zmoniu, kuriem zaidimai yra toks kaifas kad kitkas jiems tiek dziaugsmo niekad neteiks. ir ar jiems svarbi grafika? ne. nuostabus geimai, nors ir neispudinga grafika: PC CS, carmagedon, syndicate. PS1 - red alert 1, v-rally. ir kam ta grafika - juk zaisti tai kaifas Šypsena

elvio, neluzineja vaizdas losiant, ypac latency nauda pasijaucia greitai sukinejantis kur i sonus, ar krentant, tiesiog islaiko vaizda grazu