Gladiatus: Hero of Rome - oficiali tema

tai mano idėja ne ta, kad tik atėjęs žmogus iškart imtų škotą ar tave, Beatą vytis Šypsena gal blogai išsireiškiau, bet aš manau taip: yra fiksuota suma, kurią kiekvienam reikia pasiekt (tarkim 20K) o toliau, savaitinis mokestis skaičiuojamas pagal tą formulę, kur pasiūlėt, tie skaičiai gana realūs ir teisingi manau. Savaitinis mokestis privalomas, fiksuota suma…tarkim, kad ją narys turi įnešti per keturias savaites.
Taigi žiūrim, ką turim Šypsena
tarkim atėjo 14lvl narys, tai iš jo bus reikalaujama: per mėnesį suaukot 20K, o per ateinančią savaitę 14K. Tai yra, iki finansinės savaitės pabaigos (kaip nustatysim pradžią pabaigą, čia jau kitas niuansas) jo įnešta suma turi būti ne mažesnė kaip 14K. Mėnesio gale, tarkim jei jis neperlipa per 19lvl slenkstį, jo suma turėtų būti: 14*4+20=76K
maždaug taip.

tik vat kas užsiims žiūrėjimu ar visi tas sumas įnešė, a? juk juodas darbas Apsvaigęs gynčyjamės mes, putojamės (aš Cha cha), bet ar veiks visa tai?

nu ir uzviret jus visi po velniu…
ribines sumos nera, nes ir zaidimo ribos nera, todel nesuprantu apie ka Keefa kalbi…
kas susije su mokejimais naujokams as pati pirma tai ir pasiuliau…kad naujokai turi sumoket kazkokia dali babkiu…Skotas ta puikiai zino…
jei bus privalomi kasdieniai mokejimai, nereikes gincytis, kas, kiek ir kodel…
galim tuos kasdienius, jei lb norit padaryt vienodus
visiems po 1000, taip yra ir BigBall ir vistiek kai kurie asmenys i diena po 6000 sumoka, nes jie gali sumoketi…o tie kurie negali moka 1000 privalomaja suma…

Na ir dar kai kas, naujokams dabartiniams ir busimiems visada bus sunku pasiekti senbuviu suaukota suma, nes ji visada dides, todel tai, mano nuomone nerealu…
isivaizduokit situacija
po poros savaiciu Skoto suaukota suma bus 100.000, ir kaip patarsit atejusiam naujokui inest tokia pat suma, na nelogiska
mokesciu sumoketi daugiau turi tas, kuris daugiau uzdirba…

Taigi viskas yra surasyta gildijos puslapy… Inesta 117.183k, o reikia viso 373.819k.

o daleiskim dar kiek reikia kad iki kito gildijos lygio pakelimo?

jau tik nereikia žliumbt gerai? prašei manęs parduot ką nors? ne! o vat gudresni paskaitė, apsižiūrėjo,kad reikalingi daiktai ir gavo iš manęs pusvelčiui. Ir kai sakau pusvelčiui, tai taip ir yra. Pakabuką pardaviau netgi žemiau tos vertės, kurią būčiau iš pirklio gavęs, žiedą taip pat. už abu aukcione sumas nemenkas paklojau.Todėl nereikia aiškint,kad nauji nariai nuskriausti, kaip tik jums šansas yra pasinaudot mumis, stipresniais.Aš nieko prieš padėt tobulėt jaunėliams, nes ir man pakalbos reikėjo ir man savo laiku padėjo.Bet jūs (naujokai) irgi pastangas dėkit, o ne verkit tik.
Beata, kai aš atėjau iš manęs buvo suma pareikalauta, bet su škotu sutarėm, kad prisivysiu gildijos vidurkį vėliau. prisivijau. Kokios problemos? kodėl to negali padaryt kiti? aš už diferencijavimą (skirtingos sumos skirtingiems leveliams), bet gildijos vidurkis kažkoks turi būt, kurį privalu pasiekt. Be to sutarėm priimt tik vertus žaidėjus, tai vadinasi dėl pajamų klausimas irgi turėtų atpult.
aš už griežtą atranką, nes jau ko, ko, bet lamerių mums tikrai nereikia.Jei imsit bet ką ir imsim nuolaidžiaut bėdos neišvengsim pamatysit.

nedidelis tip`sas dėl papildomų pinigų:

susidarykit sarašą "piniguočių" ir nepamirškit jų karts nuo akrto papurtyt. Gavai misiją iš smuklininko? valio, varai į areną, nukali kokį gaidį ir eini vilkų medžiot ar su piratais peštis. gryžai iš misijos, vėl į areną (nes 15min jau bus praėję). Rezultatas? 2x arenos laimėjimai + pinigai iš misijos.
Turgus.Ar aš nematau ar jaunieji mūsų nariai neprekiauja turguje? pradiniuose lvl pagrindinės babkės būtent iš ten.
Arklidės.Eini miegot? į arklides. reikia išeit į parduotuvę/pavalgyt/mokyklon(univerą,darbą)? puiku, palieki savo gladiatroių mėšlo mėžt. šitie punktai turėtų būt elementarūs.
o į aukcionus kol lvl mažas išvis nėr ko lyst. lvl kyla pernelyg greit, akd investuot daug į armorą. tik ginklą nusipirkit gerą, nes pvp kovose ginklas svarbiausia.

tu jau inesei Šypsena

kiek jums konkreciai pynigu reikia sunesti asmeniskai nuo manes nuo pat atejimo pradzios i gildija?

turiu, tai dedu i turgu dabar uz 1kŠypsena gladiatoriasu salmas tvirtumo vadinasi.

Tai tau lengviau judet i prieki,nes tu spejai lavinima istobulint daugiau.

Na as tai judu i prieki. Tik su maistu problemos. Ir inesiau suma reikiama berods. Ir inesiu dar jei nebus kur aukso padet, vis geriau negu atiduot puolanciam.
Beje Skotai, ar dar turi ta salma 15 lvl? As noreciau ji nusipirkti!

beata teisi,mes dabar negalim tobulet,nei ka isigyt naujo,taip pat ir aukcionuose dalyvaut,arenose nejudam i prieki,nes inesinejam i gildija,turim surinkt reikiama suma kaip naujokai. Nustebęs

as taip pat, turiu, nereik tai ir deduŠypsena Jau geriau gildijai nei, kad kokiam katanaiCha cha
Nemyzkit del tu pinigu taip, atrodo, kad paskutinius trusikus baigiat prarast Cha cha

Paplepėkim Taip

nu sakes, nenervuokit…toks jausmas, kad bandau is jusu isgrest tikras babkes…
as jau vakar zinojau visa tai, ir vakar i gildija inesiau apie 1.500, jei ne daugiau, turiu, nereikia ir dedu…
ka gi jus, po velniu prarandat…senbuviai net ginklus gali viens nuo kito nusipirkt, o naujieji negali, nes ju lvl lb mazi…

O ka jau apie mane bekalbetCha cha

nei taip, nei kitaip
ar kas pasiule kitaip?..ne…
mes senbuviai is pradziu irgi dejome mazas sumas,
man idomu, kai atejai i gildija, buvai silpnas, jei kas butu tau pasakes, kad per savaite turi inest 13.000, ar butu normalu? visa tavo iranga tiek net manau nekainavo…
naujokai, dauguma, yra silpnesni uz mus, jiems pirma reik sustipreti,
nes jei jie tik pinigus nes i gildija, o negales sau leist nieko isigyt, jiems sunku bus mus pavyti…
as pavyzdziui pagal savo lvl uzdirbu tris kart daugiau nei bruksnys, ir ekspedicijose gaunu daug daugiau babkiu, tai man lengva ir sumoket,
be to ir arenoj kaunuos su pinigingais,
kuo aukstesnis lvl tuo jis daugiau turi pinigu, taigi jis gali ir leisti sau daugiau…
prarandi ne tik tu, bet ir as…nes as irgi permokejus…

bet dabar tikrai kaip uzsimine kolege, man iki antradienio nebeapsimoka kisti pinigu i gildija, nes kitaip prarasiu dar didesne suma
o ji teisingai pastebejo, kad buvo nustatyta suma kuria turejome surinkti per tam tikra laika, tie kurie neaukojo, dabar gaunasi kaip laimetojai

Šypsena Šypsena Šypsena

na as ta ir bandau paaiskint…

demokratija matai iki ko lietuva privede/Cha cha

O jei rimtai tai matyt paprasciausiai bus padaryt taip.
Iki antradienio kaip ir priklauso sunesa visi sumas kurio jiems yra privalomos, o nuo antradienio prasides kasdieniai mokesciu rinkimai priklausomai nuo lvl ir tiekŠypsena

Gal jeigu kas tures koki ginkla ar skyda nereikalinga iki 13lvl galetumet pranest, nes tik toki turguj pakolkas matau.Paplepėkim