Gladiatus: Hero of Rome - oficiali tema

o man nesvarbu, as bandau monopolizuot, bet kazkoks 2lygio lopukas su 10lygio skillais deda 10gyvybiu maista, kuriam kaina uzdeda 58 Cha cha

Protingas kainas "uždėt".

ka daryti, kad zmones pirktu is turgaus maista?

deja, visur…pats sunkiausias uzdavinys…

Kiekvienam charui - "savas" pirklys, o ne bendras.
Žmogai, kur dažniausiai Klajoklių ieškot? Man kaip tik Q su jais - taip dvi dienas vykdau…

Jeigu is pirklio isperku visa maista, kiti zmones dar gali nusipirkti is pirklio kol nepraeina laikas atsinaujinti?

ten buvo du gabumo ir vienas sugebejimo
gabumo du iskart panaudot neimanoma
todel manau, kad pirma buvo isbandytas vienas, o paskui, patiko, ir isbandyti dar 2
nemanau, kad reikia, kad visi uz tuos receptus moketu pinigus, nes ju niekam nereikejo ir niekas ju neprase…
manau, kad naujoka reikia pasalinti…ne tik uz neapdairuma, bet ir uz saviveikla…
galejo, ko nors bent jau paklausti…bet, ne…

Tik skirtumas tas, kad po pamoku tie sakytojai dazniauiai ateidavo, o sitas labai abejoju ar ateituCha cha

Primena man tokie veikėjai mokyklos laikus, maždaug - “e, gal “einam” po pamokų?” Cha cha

Seniai as jau nevaikutis. uzpisa tik mane tokie snargliai kaip evio. geriau nepapultu jis man po ranka. O jei nori susimatyt tik pasakyk kur ir kada Šypsena
2.
Gal nori man i akis pasakyt kad man kazkas negerai? As su tavim normalei snekejau bet kai man **** prota tai nervai nelaiko.

Ne nu fruktas tai jis totalusJuokiasi Spaudziu tau letena Evio uz toki atradimaCha cha

Paimt ju neinaMirkt Eina tik istrint, o kur dingo tai nzn… Isvis nebedekit ten nieko. Nera reikalo.

turiu 3000 gal kas nori paketais pasikeisti?

Minimum 10 turėtum būt.

kuris paeme visus RECEPTUS !!!

Nu blin, as ji pora kartu uzpuoliau ir pasiemiau po 600 auksiniu. Tai ir papyko vaikas, pradejo man grasinti… Žliumbia

Jei antram tai man visai neidomuCha cha
Pretorionas tiesiog statusas ir tiekŠypsena

aga Šypsena

Na klausimu manau neturetu kiltCha cha

chm, teisybę sakai Šypsena savaitės pradžioje nukopini (kad ir šičia) o paskui savaitės gale palygini pokytį Šypsena
vienos problemos nebėr Šypsena ką darysim, su nemokiais klientais? Cha cha

kas savaite nusikopinsi dovanotoju sarasa ir greit viska pamatysiŠypsena be to yra logas visu inesimuŠypsena mana nebus sunku atsekt kas nemoka.