Gitaristų forumas (skaityti 1 žn.)

Noreciau pasiklaust ismananciu apie ZOOM procesorius, pasinaudojus paieska radau si bei ta, MrAthlon rase kad tai esa prasti ir nekokybiski (garso atzvilgiu) procesoriai, tarkim lyginam zoom gfx-5 ir boss me-50, boss patogiau valdomas, garsas siek tiek kokybiskesnis, bet jis labiau klasikiniam grojimui, viskas i ovd/dist susiveda, o man reikalingi labaiu cosminiai nelabai realus efektai, ko zoom randu, gal kas pakomentuot galit?

Kosminiams ir nerealiems efektams manau tik Boss GT-8. Aišku, kaina už save kalba. O zoom’ai išleido naujos kartos procesorius, kurių dar neteko čiupinėt. Nieko gero ir blogo negaliu pasakyt. Girdėjau tik gandų, kad visai neprasti.Mirkt

Na gfx1;3;5;8 naujesne serije nai visi 707 ak kokie ten, taciu ir ne pati naujausiaŠypsena

Sveiki! Ar galit papasakot ar sunku jums buvo mokytis gitara grot ir ar greit ismokot? aciu Šypsena

ziurint kokio lygio tas grojimas. jei siaip akordais brazdint, tai gan nesunku Liežuvis

Xebra, patarkit kokias stygas imt akustinei? Manosios safsiem nebskamba. Ar uztenka tu uz 30lt, ar imt brangesnes? Kokios geriausios? Daug pinigu investuot nesu pasiruoses-max 60lt

Aš D’Addario 85*15 Great American Broznze Guitar Strings EZ900 Extra Light naudoju Gerai

Tai va gavosi taip kad nei zoom nei boss o digitech GNX1 isigyjau
Cha cha

jei jau cia kazkas prase atkurt dainos akordus tai ir as biski i ta tema paprasysiu paslaugos. Dainuojamojoj poezijoj rdau daina “Pabuciavimas” ir jei kas nros ja zinot, tai gal pavyktu irgi akordus atkurt? Ar gal jau siaip zinot tuos akordus, tai parasykit Šypsena

ash toky wiena klausyma turiu. ar tiktu mano elektroakustines stiprintuwas prie bosines gitaros? na ash stiprintuwo neturiu, bet planuoju pirkt dar bosine gitara, ir tuomet reiks pirkt ir stiprintuwa. o ymanoma prie to stiprintuwo kad prisijungtu ir elektroakustine ir bosine?

nu turi tikti Laimingas
o koks stiprintuwas ?

geros stygos tai Royal Classics nebrangi ir lb graziai groja Gerai

noriu, kad patartumet kokios firmos gitara pirkt.zinau, kad ne starsun Cha chaCha cha
siaip galvoju apie marris, bet ka manot apie encore gitaras ir montana? laukiu atsiliepimu.
kokios firmos dar nepirkt?

Už kokią sumą ?

TangleWood, Takamine, Hohner

pirk yamaha Cha cha

apie 400lt…Butent uz tiek ir radau marris gitara…
kazkaip as abejoju ar tanglewood geros gitaros :
itartinai visos per pigios

Kur čia taip žiūri, kad sakai per pigios ? Šypsena Midiaudio pigiausia TW yr už 480lt. Ir šiaip jos YRA geros gitaros.Mirkt

O būtent kurį Marris nusižiūrėjus ?

Marris labai geros,tikrai…ir bent man tai jos lb grazhios :> gyvai ziurintLiežuvis
Siaip ir Tanglwood’ai neblogi,grojau su vienu tai ganetinai grazhus bosas …beveik kaip Ibanez V70 ŠypsenaCha chaLiežuvis

Cia moteru supratimas apie kai kuriuos daiktus labai geras, kaip ir apie masinas, sita leva, spalva negrazi, o va sita violetine tai labai geraCha chaGerai

nu jei gitarai gali skirt tik iki 500lt, pvz kaip as tik galėjau Cha chaCha cha tai siulau Takamine G series Mirkt išvaizda tiesa klasikine tad jei del grozio perki tai nezinau ar susižavesi, bet skamba tikrai gerai Taip tik aisku nusipirkus stygas reikia pakeist Šypsena