Giriam knygą

Aaaai, zinai kaip sako-apie tai kas patinka ir idomu gali kalbet (ir rasyt) be galo Mirkt

Be galo dievinu Sekspyro kurinius, juos megstu skaityti ir skaityti ir vis kitaio vertinti.
Labai iki pat sirdies gelmiu paliete A.Vienuolio ,Viesnia is siaures"

hmmmm Aš nekaltas

Frenkas Herbertas “Kuopa” - pati zinomiausia saga pasaulineje fantastikos istorijoje. Taip

Paul Coelho "Alchemikas"

nerealiausia knyga
kuria kada nor skaiciau Aš nekaltas

na, teisinga knyga… bet del garsumo tai nzn… azimov’o ‘foundation’ serija ne ka maziau zinoma. glen cook’o ‘black company’ tesimttomis irgi puikiai zinomas bei garsus ne ka maziau. Cha cha

Antanas Shkema "Rashtai", Balys Sruoga "Dievu mishkas", Richard Bach "Tiltas per amzinybe.
Šypsena

sruoga nuostabu. o vat shkema… nu pas mus, kai nori nusikeikt, sakai: o tu shkema!!!

nvertinu jo. bet cia isskirtinai mano nuomone.

Axel Munthe "Knyga apie San Mikele"!!!Labas

Jo šita super, bet nedauk atsilieka ir to paties rašyto “Veronika ryžtasi mirti”Kietas

Kas skaite Irvingo "Našlė vienieriems metams" ? Fantastiška knyga, verta demesio. Perskaičiau ir gaila, kad taip greit…

SutinkuŠypsena Pritariu visom keturiom

kaip as buvau pamirses dar viena knygeleR.Tagore paklyde pauksciai

Janušo Korčako "Karalius Motiejukas Pirmasis" Storutele( kam gera knyga patinka ryt ilgai ilgai) , labai teisinga, daugiaprasme, … vaikiska knyga. taip taip… tiesiog netycia ja radau… Labai sena… Pas amne gal 1969 metu leidimo, eji ne anskciau. Pasakojama, kaip mazas karaliukas, naslaitis, kovoja uz vaiku teises, uz taika ir tvarka pasaulyje… ir kaip viskas baigiasi… niu negerai baigiasi… net asarele isspaudziau, na pamatysitŠypsena) Sorry, kad taip nerisliai, bet knyga tikrai suzavejo… Taip paprastai, viskas isaiskinta, pagrista… vaiko akimis, bet ne vaikiskaiGeraiGeraiGerai

Visos Ericho Marijos Remarko knygosGeraiGeraiGerai. Ypac "Kelias atgal" ( kareiveliu sugrizimas i realu gyvenima ir gana tragiska baigtis…) ir "Vakaru fronte nieko naujo" ( na turbut jau visi skaitetMirkt) Sis rasytojas tikrai atskleidzia visus I pasaulinio baisumus ir vidinius konfliktus.

Dar prisiminiau Toma Main Rida, labai faini senobiski romaneliai apie meile, kuri nugali viska. Dzeko Londono" Juru vilkas" ( vakar sukramciau iki galo) - irgi toks lengvas pasiiskaitymas, kaip is plunksnagrauzio tapti real vyruMirkt
ir pati pati sunkiausia knyga John Fowles "Magas" Jungo mokinys itraukia i zaidima vargsa mokytoja, suveda ji su dvynukemis ir stebi jo poelgius. Labai keista knygaŠypsena
"dinos knyga" rodos, lietuviu rasytojos, sorry, kad dabar neprisimenu( uzmarsuokle, gerk bilobilLiežuvis )Labai idomi, gal labiau tinkanti suaugusiems, kaip jauna panele sugeba "patvarkyti"savo sena vyra, ir daugeli kitu. NA Gerai
Vat kaipMirkt

Man Balys buvo per sunkus… kazkaip ziauru…

V.M. Putino "Altorių šešėly"

Fantastiska! pasakiska knyga.Liudna bet iki siol viena megstamiausiu. GeraiGeraiGerai