Gimiau ilsetis, bet priverstas dirbti

Gimiau ilsetis, bet priverstas dirbti

Prateskite minti: Jei nereiketu dirbti, tai as…

Jei nereikėtų dirbti ir turėčiau daug pinigų … Cha chaužsiimčiau labdara ir viską daryčiau savo malonumui, tik tai, ką noriu, o ne “reikia” Veee Tūsas

jei man nereiketu dirbti as visa laika keliauciau… keliauciau keliauciau keliauciau… Flirtas Juokiasi Girtas Nekaltas

… skirciau visa savo laika seimai, draugams ir sau

… jei šiuo metu… …tai išsisirgčiau normaliai… Pavargęs

…nukvakciau…

turbut ka nors sugalvociau - ka dirbti Cha cha

neisivaizduoju iseini atostogu tai stogas pradeda vaziuoti is neturejimo ka veikti,o jei nereiktu dirbti tai tik kilpa belieka arba beprotnamis.

auginciau kudikeli, o paskui vel dirbciau Nekaltas… A, dar redaguoju: labai noreciau dar mokytis.

turbut numirciau…

Dirbame tam, kad uzsidirbti pinigu pragyvenimui. O jei ju butu daugiau nei pakankamai… daryciau tik tai, kas man teikia malonuma. Keliauciau, isbandyciau tai, ko dabar negaliu sau leisti del lesu stygiaus, padeciau kitiems.

bent jau kol kas nesugalvoju iš kur pinigų reiktų gaut Cha cha. O jeigu pinigų ir taip būtų, tai: skirčiau laiką šeimai ir draugams, keliaučiau, kurčiau… ir leisčiau laiką taip, kaip širdis geidžia Cha cha.

tai aš keliaučiau, skaityčiau knygas ir periodiką, daug daugiau laiko skirčiau vaikams, na, ir dar kartą keliaučiau.

jei nereikėtų dirbti, o babkių būtų į valias, viską daryčiau savo ir savo brangių žmonių malonumui. Vis tiek negalėčiau sėdėti be veiklos - dirbčiau Šypsena tik dirbčiau tai, kas man patinka

jei nereikėtų dirbti- tai turėčiau šį savaitgalį… Pavargęs

vistiek kazka dirbciau Laimingas pvz. savo rankomis pasistatyciau nama, paskui dar viena, na kokia trobele ant ezero kranto, su zidiniu, pavesinemis, aikstele vaikams, paskui gal kokia saudykla pastatyciau su visais pricindalais, paskui dar ka nors…zodziu jeigu nereiketu dirbti, vistiek dirbciau. Kietas

…dirbciau [tik pradejau dirbti man patinkancioje srityje, juolab jei kada ir nenoresiu dirbti, tai reiks,kad laikas ieskotis kitos darbo vietos Šypsena]

… ai, nenervykit geriau tokiom temom … Piktas Cha cha

Lučše veselitsia Tūsas, čem rabotat… Lučše vodku Niam niam žrat, čem vojevat…