Gerom mergaitems dangus, o blogom Whiskas arba teisybe tarp slaunu!!!!!

Gerom mergaitems dangus, o blogom Whiskas arba teisybe tarp slaunu!!! ir burnoje Taip

et, o kodel nera varianto kad gera ir savam Vyras butu ?

ir ne tik… Flirtasuztat ir geriau buti blogai… Mirkt

mylit mus nezmoniskai…!!! ar ne taip? Flirtas

persibazavau is vieno klubo i kita… tas pats greitai atsibosta Taip

kalba sventasis Cha cha

geras berniukas caca lialia Juokiasi

visiems vyrams vienas galvoje… ne jau taip patinka nieko neveikti… ir tik laukti palaimos…kuria suteiks zavi butybe… patiems dirbti reikia Cha cha

Kaledos - stebuklu metas - gal pasiseks Cha cha

Ar Adomas obuolį valgė taip pat tarp šlaunų? Nekaltas

nu jo, tiek zaviu butybiu aplink, o mes patys su savimi turime dirbt ? Baisu nu jau ne Kanda

be shansu Liūdnasvel bus - “net nesuprantu kaip čia dabar išėjo… paprastai aš taip nesielgiu…” bus kuklios ir drovios, kaip visada.

nu ne su savim… su mergina… o ne apie oralini svajoti… pats padaryk, tai ir mergina tuo paciu atsakys… Cha cha

kad neaiseina tas oralinis… nu niekaip as per nugara tiek nesusilenkiu… kad nors butum uzsiminus kai jaunas buvau ir lankstus… arba organas bent kiek ilgesnis…

treniruotis reikia Cha cha

ai, gal geriau nors shitoj sriti liksiu netreniruotas. man kazhkaip atrodo, kad lengviau bus kokia moterele oraliniam ikalbet, negu prisitreniruot iki tokio lygio, kad galetum wiska pac… galu gale juk zinai - zanuda yra tas, kuriam lengviau duoti, negu paaiskinti, kad nenori. Mirkt

nesugadintas… Juokiasi

pasitaises Mirktas giliai klydau, bet dabar mano veidrodis nuvalytas nuo dulkinimosi dulkiu. kai prazilsiu, busiu mesijas.

Gerai

Pesimistas įsitikinęs, kad visos moterys ištvirkusios, o optimistas tik to ir tikisi Mirkt Cha cha