Gerom mergaitems dangus, o blogom Whiskas arba teisybe tarp slaunu!!!!!

Tarp slaunu ne teisybe yra, o velnio tvirtove! Juokiasi

o raganos tvirtove kur tada… Cha cha

tarp dvieju pirstu …kai trecia rodai…atiprasau…isivaidzuoji?..

velniams labiau sekasi Cha cha …kaip tai silciau… Cha cha

Gera mergaite galvoje,o pasileidus ten kur jos jega,geros,blogiukes misinys,va apie ka svajoja dauguma,tos bobos puola i krastutinumus,geriete jei gera,tai iki sleikstulio tvarkinga ir dora,tokia i lova servetuku atsines,bo mylimasis dar paliks zymes,ja vargins tie galvos skausmai…bo geisti vyro negerai…tvarkingi,svarus jos namai…padoriai padaryti jos vaikai…i vyra zvelgia nuolankiai…tokia gera,kaip angelai…taip ir noretusi padaryti-i ja kiek blogio imaisyti…kad skonis vyno but gilus…nei per saldus…nei per rugstus…

aha tipo is serijos - suradau boba tinkama lizdui, apdirbu ja vaikais, o pats bym-bam pa uglam ??? moterims tokiu " lizdu darytoju" nereikia - kaip mat busi isspirtas Blogaijbtvmt Taip

Aš labai gera…bet ne mergaitė…o tai moterims tai nieko, ane? Kanda Piktas Ignoruoju

Nu, blyn, Xika, iš kur tokį eilėraštį parovei, tik neskiesk, kad pati sudėjai Nekaltas Girtas

sirdyje mes visos mergaites Šypsena

dangus dangus. o teisybe tarp slaunu suradus -argi nebuna dangiskos palaimos ? Mirkt

…aha Taip…shirdyje jus dar ir ishtikimos visos Piktas

Tienti,ne visos,tik iki puses istikimos Šypsena

nepamirsk kad dar ir nezemiskai grazios bei nepaprastai protingos… sirdyje… Šypsena

ruporai,pamirsai pridurti,kad dar ir pasileidusios…JUSU galvoje…

…kokias esat - tajp apie jus ir galvojam Piktas

ka dusia po slapimo pusle - faktas a ka teisybe tarp slaunu Nežinau

Čia innai kas užėjo? Nauju minčių generatoriaus batareikos pakeistos? Nekaltas

Vaikinas šokiuose pakabino mergiote, parsitempe namo, nu fiti-miti, trali-vali, nusirengė, o ji ir sako: - Su manim galima myletis tik oraliniu arba analiniu būdu. - Kodėl? - nustebo vaikinas. - Supranti, mano sužadėtinis kariuomenėje, aš jo laukiu…

kodel pasileidusios? visai ne. moterys nebuna “pasileidusios”. jos buna tik susiklosciusiu aplinkybiu aukomis, joms viskas atsitinka “netychia ir jos visai to nenori”. man tikrai dar neteko sutikti pasileidusios moters.

Joooo…gera kitiems, bloga savam Vyras, tada ir teisybes paieskot galima Liežuvis ir palaima dangishka Myliu Tūsas