Gero savaitgalio!

Gero savaitgalio!

Už kelių minučių išeinu .
Noriu palinket jonams , janinoms ar joniennėms rasti paparčio žiedą, gerai pailsėti , nenukvakti nuo karsčio ir iki malpnaus susitikimo pirmadienį.
IKI

Man tai baisu, kad nepavyks musu ishkyla i Palushe, oras subjuro, panashu, kad artinasi lietus.

Kur subjuro??? Anei debeselio Liūdna Duokdie lietaus Liūdna

O as tai tikrai visai uzkimus - jau nuo sekmadienio. Gerai, kad priminet, nes per klaviatura barskinant nesijaucia Cha cha

o ash dirbsiu ir px man tos Jonines bei kitos shventesPiktas…va taipPiktas…galit pavydetPiktasLiežuvis

Lietuti, nesinervuok - tu ne vienas toks darbštuolis Mirkt
Aš irgi dirbsiu, bet savo namuose - būsiu moteriškė a la statybininkė, tinkuotoja, tapetuotoja ir pan. Cha chaCha chaCha cha

Ziauriai geras aparatas

jega atrodo… Šypsena

Gixer, ya know what I’m talkin about. Vandeniliniai, vandeneliniai, vanedeniniai whatever Geriausi jie YRA! Tam tikrose srityse

>Vee much better nei 1100 vandeniliniai (tokiu is vis nera, nebent konsepciniai kur is h2o vandenili gamina) Šypsena, apskritai geriausi jie nera (na ziurint kam ko reikia).

Jo, prieziura specifine, barska ir tt. Bet gal galetum pasakyt kokie varikliai valdo profesionaliuose draguose? Nekaltas Joks kitas variklis taip nepasiduoda tiuningui ir neatlaiko tiek prievartos kiek suzo tepaliniai 1127 ir 1157 cc, period. Bet koks profesionalus tiunintojas (nekalbu apie ltu) pasakys, kad tepaliniai 1100 gixerio motorai sita prasme yra much better nei 1100 vandeniliniai ir apskritai geriausi.

Nelabai man patinka tas tepalo ausinimas, skysciu nors ir priziuret biski reikia, bet ausinimas zymiai geresnis. Nors ir taip juk praktika rodo, vien tik suzukis uzsiima su tokiais tepalu-oru ausinamais varikliais. Jei tepaliniai butu geresni uz skyscio aus. variklius taigi visur juos naudotu, sporte, ir apskritai visoj pramonej. Jautrus jie tepalui(turi buti geros kokybes), dazniau ji reikia keist, barska Šypsena, didele temperatura-nieko gero variklio detalems, voztuvus reikia daznai reguliuot ir kt.

Ne orinis, o tepalinis ir tik biski orinis. Barska del to, kad variklio galvoj nera ausinimo skyscio kanalu, kurie gesina garsa, einanti is ten. Ir galu gale px, kad barska, svarbu kad gerai sukasi! Taip

Mr. Hell ne tau vienam. as ir noreciau Gerai

Apakęs Apakęs streetfighter’iai man pradeda patikt Cha cha noreciau tokio… Laimingas

geras streetfighteris

daug saibu vienoj kruvoj Šypsena

looks really kul Šypsena