Gėris


Gėris

Toks nepakartojamas vaizdas, kai jie čia grūmėsi, toks jausmas, kad realiai viskas vyksta Girtas

as jau irgi zaidziu si geri Šypsena bet labai po biski-neskubu ŠypsenaTikrai nuostabiai padarytas geimas Girtas

Jo, tik visa vaizda gadina tos medziu teksturos ant kalvu Juokiasi

Tu retkarciais i veidrodi pasiziurek… gal ir ten kazkas kazka gadina JuokiasiSiaip reikia ne i detales ziuret, o i ju visuma.

Šiaip tik nuotraukoj taip atrodo, realiai, kai juda ekranas ir tuo labiau ne įmedžius žiūri, tai jokio skirtumo kokios ten textūros, visiškai vienodai.

joa, sitoj vietoj naujojo mobo lavonas pamestas… galejo ir gyva parodyt, arba cia suintrigavo zaidejus kad labiau lauktu ep3 Cha cha

O kiek dar tu epizodu bus iki naujo hl3 ?

o is kur zinai kad hl3 bus?

Speju kad bus, nes hl yra labai populiarus zaidimas, ir nesa gera pelna.

EP3 bus paskutinis Mirkt sita vieta tai buvo Girtas ech HL Gerai

Bet is tikro trumpas labai EP2

ep1 trumpesnis, šitas man kažkaip ilgiau žaidžiasi. Per dieną po vieną chapterį.

gal zinot ka reiskia sitas uzrasas failed to create D3D device.nes kai as bandau paleisti sita geri man meta ta uzrasa

Straideriai man labiausiai patinkantys ish prieshu. Atrodo nerealiai ir garsai tokie zeba.

laukiam EP3, ble tos kirmeles naglos Cha cha nors ir hunteriai man is sitos dalies visai patiko Šypsena