geris


geris

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1355193

Salonas man grazus Vau!

kaskokia klisa

sakai Nekaltas

gal ir geris,bet nebent uz 3eu. ir kazin ar labai geris,jei reiketu is barzos tau i sita persesti Nekaltas

as ir nesesciau, bet man jin geris. Apkabinimasiz 3 tokia nelabai pajamsi, manau, uz 4 va.

uz 3 plika ir su 1.6 bus. as sneku,kad uz 3butent tokia gal ir verta demesio,bet uz tiek kiek praso tai Špyga. kad geris tai saliginai,kaip 3seimos masina Cha cha

kodel?tipo bobai nejamtum Piktas?

bobai jamciau Gerai bobai nejamciau 206 Ne nebent 100kw Girtasbet siuo metu,kas pagal Pinigai bobai,tai focusas

astra geriau nei 206 ir fokusas man.

mano babciai,tai is situ variantu focusas europinis 4duris patinka.o siaip jai bulke coupe vezdavo,nera isranki Cha cha jei neturi x5 tai ir jokiu kitu uteliu nenori Cha cha

uk visos babces su ford ka begioja.ka ca bobos, puse uk… Kiaulė

is esmes,zmonai jamciau masina artesne stokui,nes: aptarnavimas pigesnis,kaina masinos pigesne,aciu uz 2.0i nepasakys Girtas,nors ir nera esminis dalykas joms motorai Mirkt

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1375618cia tai sutinku kad geris Geraiir dar cia geris auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1288837o astra jau treciarusis geris Liežuvis Cha cha

astra negeris vapse, nes automatas

ir ka zadi pirkti ? Nekaltas

tai jau geriau alfa romeo… ji normaliausiai cia atrodo … Kietas

Alfa be to dyzeliukas su nemazai kW kaip tokiai lengvai ir dizainas man tox patinka ju isskirtinis.

toms dviems kalabudkems iki astros, kad ir automato dar 5 hektarus zoles aptriest, komentuotojai mieli vaiku darzelio Be be be