Geriausios žieminės padangos???

Geriausios žieminės padangos???

Mano nuomone NOKIAN Haqapelita Q, su rasyba gal slubuoju, bet bendrai kas galetu pateikti analoga be Dygliu?

Geriausios,ar pigiausios?

Jei kalbi apie tokias padangas, tai prie temos pavadinimo dar reiktu prirasyt…IR BRANGIAUSIOS!!! Nekaltas

Imi reples ir istraukai dyglius- va tau ir lygiai tokios pat, tik nedygliuotos Mirkt

Praeitų metų testuose Gislaved SoftFrost 2 ir Continental kažkuris modelis jau aplenkė Hakka Q padangas.

Tai reikia analizuoti testu rezultataus,o po to galima lakstyti po parduotuves ir ieskoti tu “geriausiu”.

Testuose geriausios isrenkamos nebutinai turi atitikti butent tavo vazinejimo ypatumus, todel geriau pasidometi kuriomis salygomis konkreciai padanga pranasiausia ir kiek %% Mirkt Man pvz. menkai rupi sukibimas su grynu ledu (jis visvien nebus nulis, tik kazkokiais %% mazesnis)- tokiu dienu buna vos kelios, uztat sniegas ir ypac slapias sniegas kelia daugiausiai problemu, ne man vienam beje- jei paziureti avaringiausiu dienu statistikas.

Pagal testu rezultatus Continental ContiVikingContact 3 geresnes cia pagal Autoreview testus. Ir beje Hakkapellitta Q pakeite Hakkapellitta RSI.

pagal kainos ir kokybės santykį gerai atrodo gislaved nord frost 3. Pats dar važinėju su nord frost 2 dygliuotom ir nesiskundžiu. Labanoro girios keliukuose kartais ir buldozeriu tenka pabūt - padangos nepaveda.

Toks temos pavadinimas tikrai nesamoningas!Ziurint koks automobilis(priekiu,galu varomas ir t.t),kur jis skirtas vazineti(kokiais keliais)ir tikrai negali buti vienos firmos geriausiu ish geriausiu!Daug yra firmu ir daug yra geru padangu!Cia lemia daug faktoriu(tik bulkuciu kepejas gali pasakyti,kad va tas protektorius patiko ir tos padangos geriausios)Daug ir tikrai labai daug faktoriu tai lemia. Cha cha

Restauruotos geriausios Šypsena

man patiko kleber 3 kartos,2 sezonus atvariau,treciam dar uzteks,kimba liuxiskai Gerai

kol koks gumbas šone neiškyla Baisu

na as buvau patenkintas michelin max ice

Idomu, kaip jos tau ant pliurzos elgesi Nekaltas

Wienu zodziu wisi renkasi is tu padangu, kurios jiems geriausios…

Amen