Geriausia šventė metuose

naujakas TaipGeraiTūsas

Gali buti ir paprasta diena ,swarbu ,kad lixma butu kaip per swente Mirkt
O tai padaryt galima iwairiai

velynes…visi liudni…niuru aplink…

man dar patinka gimtadienis, nes draugai susirenka, shustrai buna wienu zodziuMirkt ir walentino diena patinka, wisi linxmi buna… bent daugelis… MyliuApkabinimasBučkis

negaliu isskirti geriausios… nauji metai linksmiausi… kaledos ramios ir sklidinos laimes… nemegstu tik velyku… o valentinas geras kai turi Širdis o jei ne tai tiesiog dar viena proga pasvesti linksmai su kitais.

Valentino diena ŠirdisSudužusi širdisLūposGėlėBučkisMyliuDrovusFlirtasApkabinimas

Love parade - Love Rules !! Gerai

nauji metaij ir kaledos Cha cha

kazkada patiko kaledos Šypsena o dabar tiesiog gimtadienis ir naujieji Liežuvis

Kaledos manau…nors man nebutinos sventes,kad butu linxsma…o Kaledos turbut todel,kad gaunu dovanu ir yra siokios tokios tradicijos…be to kitu svenciu metu nebuna tokios nuotaikos, tik jazkaip per paskutines Kaledas buwo nekokia nuotaika,bet cia matyt buwo kaltas prasidejes stogo vaziavimas,pasibaiges tik prasidejus vasarai B)

na as amnau kad su manim sutiks visi klaipedieciai kad geriausia svente:JUROS SVENTE!TaipTaipTaipLabasLabasLabas

Man irgi tai pati fainiausia šventė Taip

nauji metai yra geriausia sventeGeraiGeraiTūsasTūsasTūsas

Pati geriausia svente tai mokslu metu pabaiga ir vasaros atostogu pradzia Cha cha Cha cha Cha cha !!!

diena kaij prasideda vasaros atostogos GeraiLiežuvisGirtas
naujakas TaurėGėlėDovanaTūsasGirtas
girtadienis TaurėGėlėDovanaTūsasGirtas
balandzhio 1… Cha chaGirtas
Laimingas
na regis viskas…
a gal dar yra ale nepamenu…
sheijp man patinka lapkricio 1 nes taij yra labaij rami diena…
[ash ne sataniste jei ka] Cha cha

o sheijp gyvenimas taij shvente Cha cha
Girtas

hehe, mano tai berods kaledos!!! man ji labai jauki svente… uz tai ja ir myliu… Šypsena

man tai Joninės kad ir nesu Janina bet vistiek jos man labiausei patinkaNekaltas

Sv. Kaledos

penktadienisCha cha

man fainiausios KALEDOSŽvaigždė bet ne del dovanu,o tiesiog pati maloniausia,jaukiausia sventeDrovus,o labiausiai nepatinka uzgavenesVeee