Geriausia šventė metuose

Geriausia šventė metuose

Galvojau galvojau ir sugalvojau, kad keikvienas zmogus turi savo megstamiausia ir geriausia svente, pvz vienam tai kaledos, nes gauna dovanu, kitam gimtadienis, nes tampa vyresnis/pasensta, treciam tai gali buti valentino diena, nes per ja tu esi mylimas ir pats myli, tai va klausimas toks:kokia svente metuose jums yra geriausia, maloniausia, fainiausia?

Man anksciau buvo kelios isskirtines sventes, kuriu laukdavau visus metus, taciau dabar man pasidare nelabai svarbu, kokia tai svente, svarbu kad pakili nuotaika, visi laimingi ir linxmiTaipGerai

JUROS SVENTE DA BEST!!!

joo…
viskas aisku Šypsena

Ojej… Man viso shventes labai patinka, jeigu tai shventes… Tik Shv. Velykos kazkaip nelabai, nes turiu ne kokiu asociaciju, kuriu nenoriu prisiminti Ne Shiaip patinka Shv. Kaledos Gerai

tokios nera… arba vienos paprasciausiai neimanoma iskirti…

o kodel negalima isskirti vienos juk tu svenciu nera jau taip beprotiskai daug Šypsena

as labiausiai laukiu naujakoNekaltas

na man sunku pasakyti, kokia svente laikau geriausia… tiesa sakant, gal tokios ir nera, apie kuria galeciau passkyti, jog butent ta svente yra pati pati fainiausia… man jos visos dazniausiai atrodo tokios liudnos…

na man tai yra dvi pacios geriausios sventes.tai zinoma KALEDOS ir NAUJIEJI METAICha chaCha chaTaip

Man tai gimtadienis kai gali gera tusa suorganizuoti ir taip draugu prisikviestiŠypsena

mano labiausiai laukiamos sventes, tai Sv. Kaledos ir pacio gimtadienis.Nes per savo gimtadieni buna geras tusas.

P.S jis jau ne uz kalnu, o tada busAlusKavaTaurė=PavargęsGirtasGirtasGirtas

Man taip pat mano gimtadienisTaurėTaurėTaurėTaip

geriausia svente yra draugu gimtadieniai! Tūsasaisku, tenka pasikamuoti, kol isrenki Dovana, bet paskui duna cool! gauni daug maisto irTaurė, irAlus, ir jei nori Kava, po to velTaurėAlusTaurėAlusTaurė paskui patampi Girtas, buna labai faina. aisku ryte buna BaisuVeeePavargęs, bet tai nieko! svarbu kad sirdyje Laimingas

agham cia daug kas priklauso su kuo sventi, bet galbut is tu visu svenciu galeciau isskirti kaledas, nes per jas visi sypsosi, geruciai buna Angelas,linkmi, visiems tik Kaledu senelis rupi Drovus, visi kaip isproteje galvoja kaip nudziuginti drauga ar giminaiti ir pan…Ir galbut dar gimtadienis…Nepasakyciau kad as jo laukiu, anksciau nerealiai laukdavau, o dabar …ateina pats Laimingas.Patinka nes demesys sutelktas tau, visi dziaugias, sypsos nes as dziaugiuos Šypsena ir zinoma linksmai atsvestas gimtadienis Tūsas…kas be ko Mirkt

mmm…geriausia shvente…nauji metai Cha cha Cha cha Cha cha

naujieji metai

Juros svente GeraiTaip

Nu jegu tu myli tik per Valentino diena tai jau tikrai negerai…NeNeNe