Geriausi bendrabuciai

Geriausi bendrabuciai

Noreciau paklausti studentu kokiuose bendrabuciuose gyvena, ju privalumai, trukumai ir pan.
Girkites i sveikata MirktLaimingas

Geriausi barakai, kur gyvenama blokuose, Kur budetojos ne raganos ir kur kaimynai ne skundikai!!!
Kietas

jei kalbam apie Vln, tai kiek teko girdeti, teises univero barakai - vieni geriausiu.
ish kitu shaltiniu girdejau, kad dailes akademijos - irgi unreal. ten su special kortelem ieini, isheini. kada tik nori. su kuo nori.
ir shape, fun
=]

Bent jau is to ka maciau tai LTU geriausi buwo…

geriausias LTU barakas, nes:
1.baliavot neiseis, nes budetojai griezti. po 3 papeikimu ismes lauk
2.rektorius vaiksto po kambarius 1x per menesi ir ziuri kaip gyvenam
3. ieiti nepastebetam be sansu, pro langus ilipt tuo labiau, nes visur kameros
4. yra darbo ir poilsio kambariai su teliku
5. internetas su nerealiu greiciu vakarais ir savaitgaliais, o diena vidinis tinklas, LTu pastas, bibliotekos katalogas, ltu www.
6. yra bufetas,uz 5 lt persivalgai Kiaulė
7. virtuvese mikrobanges ir saldytuvai.turbut tiekLabas

aha blyn, interas tai greitas, bet kas ish to kad tik html vartosi Nežinau jokiu irc, ftp, kazaa ir blabla… tipo "tik moxlam" ghhhhhr Piktas

o shejp savo (LTU) barakuj priekaishtu neturiu… keli tik budetojai lieviPiktas bet apskritai salygos tai unreal!

niu ash barake negyvenu, pati esu aplankius 4is vlniaus barakus Šypsena

  1. vgtu kamciatka. niu puse velnio Šypsena toletas + dusas skirtas 5iems zmonems (blokui). vieruvej ni kajp… elektrines virykles, ish kuriu vejkia 40% tej ni kas…
  2. niujorkas. brrr. gal labiausiai nepatiko… BaisuPavargęs toletu ir dusu turi dalintis puse auksto. Piktas
  3. vu kamciatkoj. labaj trumpaj buvau, bet isore ni kokia.
  4. vpu vivulskio gtv. visaj normaliai Šypsena bene tvarkingiausiai atrode Šypsena
    niu shiaip ltu niabuvus ne karto, bet manau, kad ten tikrai geros gyvenimo salygos Mirkt

Niujiorkas tai niujorkas, tau reikejo ilgiau fiziku barake kamciatkoj pabut Cha cha Tik saugokis, kad byrancios sienos nesuzeistu Cha chaCha chaCha cha

Gal ir man teks kada bendrabutyje pagyventi… Šypsena
Kazkodel labaij noreciau, nes man atrodo kad labaij linksmas gyvenimas verda Cha cha

Žvaigždė

geriausi, kur nera budetoju ir gyvenama liuksuose ir niekas niekam nieko neskundzia, nes nera reikalo ir net nera kam skustiCha cha

Kiek kartu buvo ten gerta ir nieko… As barake negyvenu, bet tikrai geri… Mirkt O pro budincius kartais praeini, tai net nepapraso pazymejimo ir neklausia kur einam. Aisku, gal ziurint ant kokio uzsirausi. Nekaltas

na geresniam nei LTU nei gyvent nei but neteko. ten galima prilygint kokia poros zvaigzduciu viesbuciui.

  1. nereikia taip baliavot, kad stogas kilnotusi ir bus nieko. niekad nebuvo jokiu problemu del to, nors ir gyvenau 1 aukste.
  2. nu rektoriaus akyse nesu mates barake, na bet gal dabar vaisksto, ankciau tokio stebuklo nei matyt nei girdet neteko.
  3. na ieit tai sunku nakty,nes uzrakinta, o diena tai tik momenta pataikyt reikia. pro langa ner dideliu problemu. kiek lipo tiek sulipo, tik viena kart ileidau apie 20 galvu tai tie durniai girti pradejo rekt ant budetojo ir aiskint kokie jie kieti, nes vistiek iejo, nors ir jis neleido, tai tas atejo paziureti is kur cia jie randasi ir dar visi nebuvo sulipe, tai tada nelabai buvoŠypsena kamera i mano langa atsuko, kad geriau matytu, na tada aisku sunkiau buvo, bet…Cha cha

o visa kita gryna teisybeMirkt

Nu KK barakas neblogas Šypsenatik kartais vandens nebūna…

geriausi bandrikai Baltupiu!!! ten smagu,linksma ir silta gyventi Šypsena

geriausias barakas VDU baltija Gerai
Yra paciame centre,
10 min. iki autobusu ir 15 iki traukiniu stoties
Visi klubai vietoje
Normalus budetojai
70% gyventoju merginos
uz 20 lt internetas visa para o greitis Gerai
Va taip Labas

Kamchiatka, VU Fiziku barakai - extremalios salygos gyventi. Bet baliai buna neralus - jei svencia 5 aukste, tai viskas girdis net pirmam. Praejusi pirmadieni buvo isspirtas langas, ismestos durys is 5 auksto balkono ir t.t. Tik barako priziuretoja debile - visada atsivelka po baliaus anksti ryte kai visiems galvas skauda ir paradeda butelius metyti ir dauzhyt… zhodzhiu… viskas ok FF barakuos Šypsena Cha cha

Na pas jus tikrai ganetinai "linxma" ten gyventi

OOOOOO! vos ne geriau kaip pas mane namie Cha cha AS irgi noriu i LTU barakus…Priimkit ka? Laimingas

O kur gyvena VU medicinos studentai, ir KMU? Rupinuosi ateitimi… na, nesu tikra, ar bendrike gyvensiu, bet jei salygos neblogos, tai kodel gi ne…