geriau?


geriau?

antra auto. kažkas jau į tą pusę? 2007 m.

i kuria puse… ?

nezinau, as negaliu komentuoti, man helixas sake jei nieko nesupranti, tai nieko nerasyk. tai as ir nerasysiu ok? Cha cha

nuo 1.25 fwd, prie 2.5 rwd Šypsena

Cha cha ir as panasiai Cha cha irgi 140kW tik fwd. kokia trecia??

tiksliau nuo facuko prie marozo Cha cha

pamenu kai issilaikiau teises vaiksciojau turgui su tevu ir radom kregzde 320i pamustu galu, prasiau ,kad ja nupirktu, bet nepirko, tipo per galinga ir galas varomas. Ot kaip griauziausi tada, bet gal ir gerai, nes kai tokiu metu proto nekazka tai galejo ir liudnai pasibaigt…

^ prasiau tevo, kad ja nupirktu… Gerai Juokiasi

o tai dabar proto jauti, kad jau daugiau? tai primesk uz 20 metu sakysi, kad siandien dar avilys buvai Cha cha Cha cha

taip ir galvojau ,kad sita vieta uzklius kazkam Juokiasi… as dar kaip zvejys tai noreciau ,kad ir zuvys taip lengvai kibtu, bet deja… o siaip tai taip, man pirma masina nupirko tevas, visiskai nesigedinu del to, blogesnis del to neisaugau Gerai

čia fotkinta, kai dar sniego ant žolės buvo, o šiaip - neužsiiminėjau poliracija Šypsenašita mašina po pelningos vasaros Airijoj įsigyta už 2750 eur. 2006 m.

man butu geda, jei man tevai nupirktu masina, nupirktu buta, paskui pastatytu nama ir parodytu su pirstu kuria moteri vest Mirkt

ne nu Antonijus normaliai Cha cha Cha cha Cha cha

Qrmi> tau geda, man ne, butu geda to nerasyciau. Jei man galimybes leis, pirmaja masina as taipat savo vaikui nupirksiu, toliau su ja jau kaip ismano…

tustukai, auklejimo spragos cia Mirkt

qurmis gerai cia nukliedejai, kad pats ipirkai 18m pirma masina kietas jauties?

Raimukas, panasi situacija buvo tik su 325 ir uz savo pinigus Cha cha Bet paskui nupirkau venta Apkabinimas

tebunie spragos, auklejimas ne vien is to susideda… Nematau visiskai nieko blogo jei tevai padeda vaikams… Aisku yra viskam ribos, bet mes ne apie tai.

as varau gult, a jums cia peno diskusijai siam vakarui Labasedita: telefona nuperka? nu nh, cia dugnu dugnas