geriam alų ar sidrą

tik aluNekaltas

jei 2-3 žvejojam,tai į vyną įpilu šnapso,tada
GeraiGirtas rybalka būnaNiam niam

Tai kai jūs prisigeriat Girtas kaip išvis žuvį matot?NekaltasLiežuvisCha cha

Sidras isvertus y normalia kalba turetu reikst - vynas Cha cha Todel turetu but neskanu Cha chaLiežuvis

O kodėl tau vynas neskanu?NekaltasKietas

todel, kad ne rudos spalvosJuokiasiNekaltas

O ką-skanus gėrimas būna tik rudos spalvos?NekaltasLiežuvisCha cha

Todel, kad skanu tik brangus…Nekaltas t.y. toks, kur syky per metus paragauju. Tad geriau nepriprast Cha chaLiežuvis

Zinok geriau kazkada beveik rudo. Neatsimenu, koks tiksliai pavadinimas, bet zinau neblogas. Tokajus, ar kazkas panasaus…Nekaltas

dar raudonos ir baltosCha chaLiežuvis Girtas

Dabar norėčiau Juodos vyšnios TaurėNiam niamLaimingas

o as tamsios vynuogesNiam niam

Apie ką Tu čia?Nekaltas Aš tai turėjau omeny trauktinę “Juodoji vyšnia”…Niam niamLaimingasMirkt

TaipTaipTaip

[quote]
Jamboree rašė:

Skanus tik brangus?Baik tu!!!Juk alus tai pigus Niam niamCha chaLaimingas

[quote]
aduvancikas rašė:

Cia apie vyna

as apie tikra vynuoge, juk dar negaliu gerti…tai juk reikia kazkuom pakeisti, o vynuoges mane irgi vezaŠypsena

Na,apie vynus tikrai nieko neišmanau…NeItalai,ispanai,portugalai,prancūzai-vyniniai Taip O čia-alaus kraštas,beje,kaip ir visų šiaurinių šalių MirktLiežuvisKietas

TU NEŽINAI,KAIP AŠ MĖGSTU VYNUOGES !!!!!!!!!Niam niamTūsas

su tuo sidru tai nekas, vaziavom kelionen nesenai tai nusprendem kad daznai auto nestabdyt geriam sidra, na ir gavos kad teko stovinet taip pat daznai ir dar nest butelius po 5 dvilitrinius tai pasikamave vakare brendi alitos sulaizem nes kogero kitaip ir nebutu kelione musu ispildyta. moralas Alus skaniau, geriau ir naudingiau.
o seip tai jei jau gert kad prigert geriam dainava, liuks daigtas.