geriam alų ar sidrą

As daugiau uz alu bet viena karta mane ir sidaras gerai pastate ant koju Šypsena

Vasara atostogavau juodkranteja tai praktiskai kas vakara prilupdavau nuo alucio ar dar ko o ryte sidro bokaliuka bare islenkdavau bet butinai bokaliuka o ne buteli nes bare kazkoks kitoks ir vel gyvas visai dienai o vakare vel alus Girtas

Alus Gerai

ner esmes - kartais ta, kartais ana, swarbu, kad gera kompanija ir nuotaika super TaurėAlusNiam niam

alus geriauTaipsidro bent as negaliu daug isgertNepaskiau labai rugstys sukylaPavargęs

alu Niam niam
sidras man asmeniskai tai suruges kompotas su burbuliukais… Veee

Eisiu dulkint mergu!!!

aliokuAlusAlusAlusNiam niam

Nu kol kas ne sykio taip nebuvo ŠypsenaLiežuvis

na cia mazai rasi tokiu, kurie alu i sidra iskeistu. As pvz to niekada nedaryciau. Nebent i…Liežuvis

…Nebent-į ką,Afrorita?
NekaltasMirktLiežuvis

ale, ale… o kai nesinori tai pieno kokteili Laimingas

Tai kad
Alus visada norisi TaipCha cha Bet pieno kokteilis-irgi labai skanu Niam niamLaimingas

o man nuo sidro neišeina pasigertiLiūdnasŽliumbia,neima manes jisTūsas

sidras yra paskutinis *****Blogai
na gal jis ir neblogo skonio…taciau ji gerti tikai nera gerai…man va karta tevai net greitaja kviete…pasirodo as jam dar ir alergiskasApakęs
va viena vakara kazkaip uzejo durnumas su hebra lakti ne alu o sidra…nu ir paryciais pasijutau visiskai nekaipPavargęs
tai va po to su hebra ir diskutavom…na nepaslaptis kad esu visokiu brudu perlakes per savo gyvenima…pilstuko…samagono ne pacio geriausio…o kiek primaises viskoJuokiasi ant amfos ir zoles irgi nespjaunu…viska pernesiau kuo lengviausiai JuokiasiKietas o va nuo sidro vos galo negavau…tai manau daug ka pasako apie si gerimaMirkt
na o alaus irgi esu ragaves visokiausiu ten kobru ir 9.5…nu max kas buvo tai makaule braskejo Girtas
beje uzsienyje juk sidra tik degradai absoliutus geriauVeee

paslaptisLiežuvis

alu nors ir sidras ne pro sali

Alus yraGerai, o sidras - tai limonadas su siek tiek laipsniu. Man geriau alusTūsasGirtas

tai man pizdiec,aš-bomžasGeraiJuokiasi
ir dar į rybalką ant ledo pasišildau tik medžiotojų vynąGirtasJuokiasiCha cha

Medžiotojų vynas-skanu…Niam niamTaipŠypsena