Gerb.Naujokai, kaip Jūs jaučiatės Bangoje?

Nu kiek gali rimta buti cia gi gali ne tik rimtai paplepet kartais norisi ir nusisneket
Cha cha

mane tai labai siltai sutiko, labai faini zmones cia yra, visu kitu klubu lankytojai gali imti is cia pavyzdi. va Šypsena

GeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Kad pats gyvenimas yra labai rimtas , jei dar ir čia būtų vien tik rimtos temos , tai nebūtų atgaivos ir atsipalaidavimo . Na po tokių žodžių aš jau turbūt irgi papuoliau į moraliai nesubrendusių sąrašą ? Mirkt
Bet ką padarysiu , jei mano gyvenimo šūkis : Šypsokis ir aplinkui bus šviesiau ir ne taip viskas aplinkui atrodys juodom spalvom nudažyta . Mirkt

AUUU------as irgi taip manau,bet nervuoja,kai pasipila vaikezu keikalai.Jauciuosi,lyg kas paslapcia saipytusi.

Kietas

Na aš seniu taip pat čia nesu , gal tik koks antras mėnesiukas , kai suradau šią kompanija ir iškart patiko . Na čia tikrai nepasitaikė matyti vaikėziškų keikūnų !!! Aš nekaltas
Mat čia renkasi Moraliai subrendę keikūnai . Cha cha Cha cha Cha cha

seeking do for survive Vaje vaje… visur suspėji, ane?.. Aš nekaltas

Ačiu xujovai…(juokauju) .Gan neblogai jaučiuosi.Su kai kuo jau ir susipažinau…ir kalbos bendros atsirado…

Jauciuosi gerai,esu dejes ant senbuviu,be to cia mano bangaCha cha

kad nieko baisaus tai masinai, gal tik prieki aptvarkyt teks Nekaltas

gaude senis zuvi ezero dugne, bet pagavo bulka kiemo duobeje Cha cha

zmones dabar tik taip sustabdo masinas…

nu tikrai baisu Apakęs

kaip baisu,nenoreciau kad man taip nutiktu

audine dfabar bus populeri visoi lietuvoi;]

ka gali pasakyt, sakys sugebejai taip ivazuiot sugebek pats ir susitaisyt Cha cha

kazhin ka draudimas pasakys Cha cha

pasirodo buna ir lietuvoj tokiu dalyku, ne tik uzsienyje, jei zengiam i ES tai visokeriopaj Cha cha