Gerb.Naujokai, kaip Jūs jaučiatės Bangoje?

Nesijauciu niekaip, o ka reikia jausti…

Kas yra naujokas? Ar neseniai užsiregistravęs ar parašęs tik 200 žnučių?

Visi seniokai kazkada buvo naujokai.

Naujokas, kai jautiesi juo Šypsena
ash dar taip pat jauciuosi cia naujoke…

Jauciuosi,tarsi buciau ilindes i svetima darza. Stengiuosi nekristi i akis ir taip apsaugoti save nuo ispuoliu, nes nezinai ka isijautes gali priblezyzgoti, o tada jau Apakęs “Atkipi piragi”. Tai kad tyla- gera byla ir dusiai ramiauKietas

O as galvojau kaip cia as jauciuosi ir pamaniau, kad nekrisciau i akis bare sededavau, dalyvaudavau sau Aš nekaltas …matyt nelabi, jau atleiskit, bet jauciuosi nekaip Liūdna

gal kas žinote kokiame puslapyje aš dabar esu ?

Gal ir nieko bus, kai isivaziuosiu…

Pakankamai gerai, bet… kaip naujokas niekaip nesusigaudau ar per Banga issiustos mano zinutes kur nors kaupiamos. one.lt randu lengvai ir savo issiustas ir i mobilu gautas zinutes

Aš nekaltas

Ech visai faina kartais pirstelius pamankstint i kita nei darbas puse… Cha cha o be to juk gana linksmi zmones cia renkas ir metyti nieks baisi nesistengia … malionu Kietas

As jauciuosi gerai, galdel to, kad man prie BANGOS prisijungti pasiule senas bangietis, todel jau seniai girdedavau minint si zodi, tad svetima ir tikra naujoke nelabai jauciuosi. Kartais ilysti pakalbeti gerai, bet kaip jau kazkada sakiau, kad as esu linkusi pasisakyti, kai turiu ka pasakyti. O buna kad visa savaite neturiu ka pasakyti :smiley:

Baisoka, baisoka, baisoka, bet gal nieks nedauzys su pagaliu per galva. Nepamirskit ir jus buvot naujokai. Man metu 30+13 ar cia yra dar vyresniu?

Kad dar nespejau net koju apsilt, tik baigiau registracija. Tikiuosi gerai jausiuos

Patogiai

Va va…
Viska pasakei, del ko as nekaip cia jauciuosi… Aciu uz geras mintis Mirkt

Ir kaip jus siandien cia jauciates Šypsena
Baisu truputi
ar jau drasus ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Na zinote, kolkas niekas manes nepazista ir tai yra truputi sunku, panasiai kaip ieini i koki chat ir sakai LABAS, o tau nieko neatsako. reikia buti aktyviam,priprasti ir su laiku savaime isiliesime i senoliu tarpaŠypsenaŠypsenatikiuosi

Jauciuosi puikiai.GeraiTik jauciu,kad man tai per daug patinka.O jei per daug is ijausiu?OApakęs.

KietasKietas bangoj gal ir naujokai bet gyvenimo patirties turim Kietas mums nebaisus
jokie vejai jokios senos bangosCha chaCha chaCha cha