geras


geras

rocket louncher Šypsena

Kasnors man pasekit pleeze pasaka apie praktiskaja sito motociklo puse…

USA negras atsiduotu analiniui nedraugaves del tokio moco

Ash ishiwis tokio daikto kajp CHIOPERIS praktishkumo nematau-gali vaziuoti tik asfaltu ir taj jis xuj valdosi,stabdo ir begejasi nes sweria wisa tona…

chromo ir spaklio kalnas

Ne spakliaus, o (greiciausiai) plastiko, arbe stiklo audinio

blah blah blah nuomoniu daug o supratimo nera pirmoi eilei cia ne chopperis antroi eile zmogus kur dare shita moto jis dare reklama savo bizniui jis profisianalus metalshaper, metalshaping ira uzmirstas amatas labai mazai zmoniu ta moka darit bet paskutiniu laiku atsigauna spakleus ant sito motociklo beveik nerasta rode laida apie ji per TV daug laiko idejo ji dezaina ir konstravima cia ira killer hours toke zmmones pasvencia save darbui gal tas motas ir negrazus kam bet vien del to kiek darbo ira ideta reike respect ta bet jums nesuprast nes ne toke zmones esat o apie praktishkuma ir valdima ka jus galit sneket jus net sale jo nestovejot o ei liginat su britvom tai bishki ne i tema cia visai kitas pasaulis kiti supratimai kita industrija , o ei zmogaus mastimas limituotas ir jis tik vertina ta ka mato aplink save ir nenori suprast kitu daliku tai ir mirsi nesuprates

Cioperis cia ne chioperis-wisi jie ciainikai… O lygint su britwa niekas cia nelygina,o lyginama waziawimo kokybe,PVZ juose jokio waziavimo malonumo neizwelgiu…

malonumas tas kad visi ziuri i tave

lietuvoj su bet kokiu motu vaziuok i tave ziures…tik komentarai skirtingi… man asmeniskai pvz atrodo labai nepatiko sedesena ant britvu…bet jos turi kitu privalumu, kuriu neturi cioperis… cioperis velgi…sedi kaip lordas…tik fotelis mazas…bet patogu…ir tonos toli grazu nesveria…supraskit, mielieji moto broliai, kad kiekvienam mote savas malonumas, privalumas ir trukumas… Kava

ir X deja su britvom daug kas cia lygina cioperius nes lietuvoj ir motomanu forume “britwa” yra kietumo simbolis. gaila bet lt dar taip yra… geriau dar karta luxor’o komentara paskaitykit

NIDA> tada tu man pasakyk kuo cioperis uz koky krosiny geriau,jei tajp piktinies del to kad su britwa lygina… Cioperio priwalumu niekas nepastebi,nes ju NERA!!!

krosinis uz britva , britva uz krosini , chopereis uz britva , what a bull shit vazinejas ash su ta britva , turejau krosini sportovau krosa seneu man patiko bet dabar neturiu galemibiu , turiu ir chopperi , kiekvienas moto skirtingas , britva ira fun bet liudna kompanija ir su ja vazinet nera daug fun bent man ,greitai atsibosta kaip vandens motociklas fun tik pusvalandziui ir viskas , britva trauke gerai bet man to neuztenka , krosinis lots fun bet vel reike kraut i troka vezt i trasa plius susilauzisi kaula ragas man tada ,plius ne mano prasirukusei sveikatai su jo vazinet reike pastovei sportot kad su krosiniu varit gerai ,pirmus du ratus tu ji valdai poto jis tave kas lecia custom bikes ira lots fun, jo gamiba , keljones , daug draugu , parodos , lots boobies , beer , man asmenishkai daugeusi patinka gamibos procesas cia ne tiek kiek vazinet o kiek darit , ziema vasara visomet busy , vasara bike weeks zema daug shows ir keljoniu po visur , ir tie kurie to nedaro nesupranta del to ash nieko nesakau , kiekvienas gali nusipirkt ir vazjot bet man to neuztenka tik noriu pasakit kad isbandes daug moto nu jawos iki hi end customs niekad nesakidavau tas ar anas kibiras ei man nepatinka ash pasaku cia ne man , man nebivo prasmes vadint motociklus kibirais nes visi je veri demesjo garantoju zmogus kuris vazinejo su daug ivairiu moto niekad nevadins jos kibirais arba spakleus kruva ir chromo , dazneisei je nusiperka pirma moca kuris ira sustras ir galvoja ju s u d a s nesmirda ir visi aplinkui iems kibirai bet visomet kashkas tures sustresni uz tavo aparata kaip tu nesistengtum

cia tai gerai varo tas X Cioperis cia ne chioperis-wisi jie ciainikai… O lygint su britwa niekas cia nelygina,o lyginama waziawimo kokybe,PVZ juose jokio waziavimo malonumo neizwelgiu… poto rasho jis raso NIDA> tada tu man pasakyk kuo cioperis uz koky krosiny geriau,jei tajp piktinies del to kad su britwa lygina… Cioperio priwalumu niekas nepastebi,nes ju NERA!!! aishku cia internetas gali rashit ka nori bet nors rashik kad nuomone tavo sutaptu nes toks vaizdas kad tavo nuomone su tavo praktika neturi nieko bendro vsjo i am out of here toleu konstrot ka nors o jus kaip norit whahaha