Gera linkme


Gera linkme

itais.vta.lt/itais/services/search?execution=e1s1pagaliau siokia tokia duomenu baze apie lietuvoje vazinejancius auto Gerai

NiAbuvo Ne

buvo batka buvo Mirkt bet kitiems nepakenks Šypsena

Nei anksciau veike, nei dabar…

Kupeinas>veikia kiek ziuriu kolkas Cha cha

Kaip manot dalyviai? Sakykim , mano auto dabartine rida yra 350 k km. Ash ja atsuku iki 180 k km, ir parduodu, ko pasekoje padaromas naujas techpasis su naujo savininko duomenimis. Naujas savininkas nuvaro ta auto i TA. Tai TA i shita duombaze ka rashys? 180 k km? ar praspirs uz duomenu klastojima?

registracijos numerius rodo skirtingus ten ir tech pase… Nors pagal VIN viska rodo… Nu kas tas viskas, tiek pat kiek ir regitra Cha cha

Na kad 2 auto tikrinau ir pagal vina ir pagal ta, neuztenka arba klaidingi duomenys…

imageshack.us/photo/my-images/580/opalz.jpg/mano Cha cha. Prasisunkimas, tai cia kurias vietas ziuri?

bandziau katik 6 automobilius,visus rode…tiek ir fau,tiek kosmoz Cha cha

part.lt/img/e85cb908edbf9d52d003d45b6d8a3cdb956.jpgastra paskutine 2005 Cha cha

rhc kaip duminguma sutvarkej ???

Voniai rodo Cha cha Paskutini atliko “VPK autoukis” Girtas Girtas

kipsai, 2011 metais, kai dave dideli sarasa problemu, tai prie progos ir rida atsisuko? Juokiasi

Nedideli trūkumai: 106 - Pirmosios pagalbos rinkinys 705 - Degalų, alyvos ir kitų eksploatacinių skysčių prasisunkimas Dideli trūkumai: 201 - Žibintų ir atšvaitų konstrukcija bei techninė būklė 202 - Artimųjų šviesų žibintai 203 - Tolimųjų šviesų žibintai 616 - Stiklai (šviesos laidumas, matomumas) 701 - Išmetimo sistema 707 - Maitinimo sistema 1303 - Dujų balionas 1306 - Anglies monoksido (CO) kiekis (benzininis variklis) 1307 - Angliavandenilių (CH) kiekis (benzininis variklis) Cia skaitosi nx ejau uz 100lt Cha cha Cha cha Cha cha

kabuki, nezinau, dar neturejau tos masinos. Kai pirkau savininke sake, kazka del duminingumo, kai TA ejo, tipo reikejo “nugazuot”, suprask ta Moteris dabar Cha cha. Gal nuvare saltu varikliu ar kas, dyzeliai tur dumint !!!. Ka man reiks sakyt, kai nuvaziuosiu ir dabar rida ant spydiko 17700 (ir dar myliom) Cha cha

rhcpepper>o blia sita pramazinau Cha cha

sakyt, kad pasikeitei spydika, elementarno

is kur vin? Cha cha