Gėnos Zenka Edišn

Dviratį imk, ne žiema gi. Cha cha

Siaurumas čia Škodų trademarkas LaimingasAš kai į Golfą persėdau, niekur parkuotis netilpdavau Laimingas

Is Manto reik paimt dvyrka, bet bl iki Vln nedrįsčiau mint Cha cha

sutinki tą kodiaką gatvėj, nu toks liūdesiukas kažkoks… Nekaltaskažkaip su superbu daug solidžiau iš šono viskas.

Jo, bet kai nėra alternatyvų… Cha cha

Kodiakas rs, tai ir atrodo Gerai, ir vidus su sportinem sedynem Gerai kaina kaip 2 metu x5 Blogai

*skylė* Koleos dar teko ciupinet patiko visai aisku itariu Lt gali lipt per biudzeta

Da Subaru Outback tilptu i uzbrezta biudzeta

Dyzelio neturi.

Tai ir mechanikos neturi, bet nebuvo mineta kad reikia Cha cha

Kodiaq (ypač RS) arba Rav4 Gerai

Renault Koleos jaučiu dar niekam neteko čiupinėt, net kainynas latviškas ir niekas nesibarė webmasteriams Šypsena

Koleos atmečiau po keletos review. Nors man ans gražus. Jamciau Seata. Vien tik kad ne liudnokokas KodiaG

Koleos nupirko nauja. Seip daug ten mašinos. Gan kokybiškai suręstas. Nepatiko vairas kaip pukelis ir toks kaip iš popieriaus pagamintas ir 2.0d silpnokas reksnys. Tokiam 3.0d norėtųsi. Beje nulipus nuo kelio i sniegus, važiavo kur reikėjo be didelių isteriju . Toks jausmas kad ne parketnikas o kažkas normalaus

Bet nesuprantu aš tų SUV kainų. Nu ok, suprantu. Kai taip perka, galima įkainoti atitinkamai. Bet man jos per aukštos. Normalus Kodiaq, Taraco - jau link 40! Tas pats Koleos link 35. Trimpenki tūkst už prancūzišką SUV be variklio. Nors kita vertus, Octavia Scout - 30t. Superbas combi awd normalus - beveik 40t. Kai toks ekonomikos bumas, galima ir kainas kelt.

Imčiau Seat Taip

Tai dabar reklamuoja akcija, superb’am, tipo tokiu kainu nebuvo, pries pusantru metu ziuriu, pigiai prasisukom, palyginus Šypsena

Nu min po 5% dameta kas metus. Kur čia nedamesi, kai algos kyla vos ne po 10 proc kas metus.

5% gal nebus, bet 3 yra toks link standartinio metinio brangimo. Koleos labiau džipas, nei ant mbq suręstas vagas. Bet kaip ir minėjai, vairavimo ir motoro ten nedaug. O kur dar ergonomika ten kur jos reikia - bagažinėje ir galine eile