Gėnos Zenka Edišn

Klausimas ekspertams - turi kur priemiesty namą ir nori tešlą sy quickcharge pasikraut, reikia specialių stočių kokių, ar užtenka, kad trifazis rajone yra atvestas?

pradzioj, tesla reik turet. ir nama priemiesty. su spalvotom trinkelem. o paskui, prablemas elementarias.

Auri, kiek uz 330d? Kaip man? Klasta Cha cha

panesiotas, praktiskas papigiai…autoplius.lt/skelbimai/alfa-romeo-stelvio-2-9-l-visureigis-201 8-benzinas-8380303.html

Auri, aš daugmaž pasidaręs analizę, nes panašiai ieškojau, bet biškį užmečiau tą reikalą, tai paskutinio mėnesio-dviejų autorinkos naujienų nežinau. Nžn kiek aktualu 7 vietos. Long story short. Arba Seatas arba Škoda. Tiguan Allspace dar gal variantas, bet užsakymai sustabdyti nežinau iki kada. Molleris gerai kainą numeta, tai gali pigiau nei Škoda gautis. Tik Tiguano išvaizda 7 viečio - skonio reikalas. Japonai, no *bliamba*ing way, kas čia rašė apie Honda su 1.5 varikliu antroj vietoj - čia tas pats variklis su fuel dillution bug’u, dar neištaisytu - ypač šaltam klimate pasireiškia. Ir apskritai į vidų atsisėsk ir suprasi. Na sakyčiau korėjiečiai daro pažangą, tiek Sorento, tiek Santa Fe, bet ten jų kainos ryškiai per didelės dar, kad visi prie jų pultų. Nu tai va, taip ir gaunasi.

Dr., mano Moteris nesileidžia išsodinama į Čkoda. Cha cha Cha cha Čia kolegai.

LS, teisinga santrumpa. Gerai

Man asmeniškai estetiškai Seatas gražesnis, Škoda turi tų tradicinių čekiško bjaurumo bruožų (ar patrauklumo - kaip pažiūrėsi). Reikia dar žiūrėt ir kainas, Seatas man gavosi brangiau, gal dėl to kad naujas modelis. Bet čia prieš nuolaidas. Aš imčiau Škodą. Dėl vienos paprastos priežasties - Seato naujas modelis, tegu išsigaudo vaikiškas ligas. O Kodijakas, jau beveik pre-FL etape. Turėtų būti all good. Ir re-sale bus lengviau, jei aktualu.

Blia, jau buvo minčių parsigint in siaulius pilkiu Cha cha teisingai daro taviske, ne del čkodos ji tau vaikus gimde Cha cha

Bet Tiguano to sport versijos, sakė, neatsisakytų. Cha cha

A labai brangiau uz čkoda?

o gal tiesiog Audi Allroad tiktu? Cha cha

Kažkaip ji Aubi nemėgsta, kaip ir aš. Cha cha

Dr., bet mle, tas 3er mano unikalus kažkoks - tiek dėmesio neprašo, kad ranka nekyla jo keisti. Cha cha

Kas del tu visu kOdilak, man tokie dvejopi jausmai, lyg masina didele, bet viduje jauti, kad ana is polo pagaminta Cha cha cia kaip dare apzvalga x7. Sako nauja troke dalinasi baze su penktuku, penktukas su septintu, septintas su x7, zodziu ateini i parde ir sakai, man duokit 1500kg bmw, bmw turi kilogramo kaina ir tau jie atsveria tuos 1500kg 3er,jei dasimeti +200kg, atsvers pentuka bmw Juokiasi

teko savaite gyvai paciupinet kai pakaitine buvau gaves ispudziai labai geri kodiako… asisku buvo pakomplektuotas pilnai, tik be variklio…

Man Konjakas siauras toks, jaučiasi, kad bazė mažesnio auto, bet argonomika okay, gale vietos daugiau nei Q7, bagažinė siaura, bet aukšta. Gerai

Auri, per du metus irgi kazko globalaus neremontavau, bet sian pas meistrus atlupom kapota. Ne tiek ir mazai pasimate. Antras zibintas out, plastmasiuku pasitraiske ir tt. Minčių randasi apie pardavima, bet kita vertus vel nuo pradžių viskas,paieska masinos, grandines, *pimp…*ines, tos pirmos keliones istempus ausis ir tt Cha cha

Neskubėk, BMW ne japonas, kur po daužimo neina normaliai surinkti. Cha cha

Šitas tai susirinks Cha cha bet bl masinos reiks. Teks nuomotis Paplepėkim