generation kill


generation kill

idomus serialas stengiuosi paziuret kaskart per btv Šypsena

jėgelė

boardwalk empire kurkas įdomiau Labas

per koki kanala rodo?

kad per btv nieko nerodo,jei ir rodo,tai pigumu viskas dvelkia Cha cha

Rafi, ka mastai del 26 pasiulymo ? Jei ten nera labai baisuokliu toi masinoi gan gera kaina, pamenu kai e38 kainuodavo po 40 Apakęs

tai, kad baige jau rodyti tavo idomu seriala, man atrodo Paplepėkim O serialas tai Gerai

siaip sita serija jau nebe taip patiko, labiau kai dykumoj irake rodos draskesi… o nusistatymas pries BTV pastebimas labai daug kieno atzvilgiu… Taciau arba as uztaikau, arba pas mane kitka rodo, tai tokiu nauju filmu paziuriu, kuriuos dar visai nesenai is LM parsisiuntes buvau… Aisku paciu naujausiu LM neziuriu, bet tarkim 07 08 09 metu filmai ir per BTV. O kai ijungiu tv3 ar lnk, tai ten visiskas absurdas, rodo 15metu filmus pastajanai, ir karta i savaite koki normalu… tai va toks tas ir BTV kanalas Šypsena P.S. autobanginiams turetu patikt laida auksarankiai, ten apie masinas, apie perekupus daug rodo… ir pan, na jum spresti. del 26 stuku, jau 3 diena niekas nezvanina, bet tas pirikupas tariasi ant 26, o kansofkej deresis 25, as sakysiu be 25.5 neparduodu ir gausis kokie 25 ar 25.5 kaina, zinau as tuos pirikupus Šypsena vistiek kazkas neitiks… O uz tiek manau tikrai bet kam parduociau Šypsena taigi ziuresiu, ar isleist ja uz tiek… bet is esmes atiduociau ir uz 26 manau…