gelbekit,tik skubiai!

gelbekit,tik skubiai!

ka cia gelbet??? heh… o dirbtini kvepavima rejkes daryt kam nors??? Aš nekaltas

IgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnoreIgnore

kas darosi nivia?ApakęsApakęsApakęsLabas

o kazkam reikia dibtinio kvepavimo Cha cha ? Prasau , tik placiai issiziokite Cha cha ! Padejo Cha cha !Nedekokti visada padesiu Cha cha , tik pasakykit Cha cha Cha cha Cha cha

bled jai gerai padarysi tada gerai viskas bus varyk manau jai kas paskui jau zinai kas busCha cha

Aš nekaltas Jau kaip suprantu isgelejau Aš nekaltas

idomi temaCha cha

hem… Šypsena

visiskai pritariu sopranux’ui (i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)(i)

O tai galeciau paklausti: del ko cia ka reikia gelbet??? NustebęsNustebęsNustebęs

Man irgi but idomu suzinot ka cia reik gelbeti? Gal sinodamas ir padeciauCha cha

nieks nezino… Aš nekaltas
sopraniux ar kajp tu ten… tu esi nemandagus!!! o kadangi tox esi taj Ignore Ignore Ignore ( * ) kiss!!! Cha cha

Važiuota buvo apie 130-140. Stabdyta nebuvo, tik kiek šoninis slydimas pristabdė. Matyt crash testų pasižiurėjai per daug. Anyway, tau geriau žinoti Šypsena

nu jo jo 110 i stulpa gal nereikia nusisvaigti na nebent stulpas plastmasinis ir nukirtai ji ant 110 i stulpa butu is masinos tuscia vieta ir tu cia nerasinetum. Jei tiesioginis i stulpa tai buvo koks 30-40kmh max o kad ir sonu ne daugiau 70.

Koja nuo sankabos nuslydo Šypsena

Na beveik vidutyje kelio Cha chaČia Šiauliuose.

Stuplas vidury kelio buvo ? Kuriam cia mieste ?

Kur cia taip sugebejai?

Soninis slidimas pagelbejo Šypsena

Tai stulpas silpnas?