Gelbekit ! Stringa samsungas c100

Gelbekit ! Stringa samsungas c100

Stringa c100 samsungas, reikia atminti isvalyt. Sake koda reik surinkt: #9998masterpwd*, bet kaip tas raides ivest ?

Tenai yra ne raides, tai kodas. #9998627837793# cia aktivuosi bylu tvarkyke. Atsargiau neprisizaisk. Sekmes.

Raide reiskia tel mygtukas ant kurio ji nupiesta

Aciu chebryte !

Aciu tai aciu… bet man raso kad blogas irasas

Redaguotas temos pavadinimas. Kitą kartą tokią temą rakinsiu iškart, pasisikaityk taisykles.

Aciu tai aciu… bet man raso kad blogas irasas

Taip ir turi buti. Surinkes koda eik meniu 4.2.4 sekmes.

o toliau gali 4 is karto spausti- table reload- viska trina velniop:](telefus ir sms irgi)
tu nesiulau

geriau:
#2767JAVA# (arbe 2676-nepamenuCha cha)
ir #2767MEDIA# (pirmas trina java, kitas poly ir wallp)

Nieko gero… Kai noriu ka istrinti raso SEC FLASH ERROR… Atrodo be siuksliu konteinerio neissiversiu…

Nieko gero… Kai noriu ka istrinti raso SEC FLASH ERROR… Atrodo be siuksliu konteinerio neissiversiu…

hm… man atrodo, nesk i garantiniKietas ir davolnas sedesiŠypsena

Jeigu nori viska istrinti spausk iscianizuoti, tokiu budu istrinsi viska kas irasyta i telefona: wap nustatymai, sms, melo, logo, darbotvarke. Jei nori istrinti tik viena faila, ivesk tikslu failo pavadinima. Gerai pagalvok ka darai cia gali prisizaisti.

Tai ir sakau kad nei trina ka nors nei viso tel resetuoja…

Jei nori viska istrinti, kai paspaudi iscianizuoti, poto isjung ir ijung telefona, bet ar tikrai nori viska istrinti. Jei nori istrinti tik viena faila, ivesk didziosiom, mazosio ir slaiciais tikslu failo pavadinima. Samsung clube pasiziurek, tenai yra kodai tik visiem melo ir logo istrinti.

Bl… Triperis…Nach… Pirkit samsunga, damokesiu 100Lt…modelis: "****AS C100"

Tamsta kompiuteri, prasau neistrindineti modelio pavadinimo, o tai kas pirks paskui… Tik nuogu bobu daug prisisiunciau, matyt dievulis nubaude ir dabar neissitrina nei viena… Ka darysi, ir €gyvenime taip buna…

Durnas tu ar ne durnas… Tai trink ! Asilo galva tu…

Gaidys, gaidys… Domas gaidys…