Geimas The Thing

Geimas The Thing

CD-image uzima `270mb, pamaniau kazkoks sh, kad toks mazas, ai, nutariau isbandyt, ir apakau… tiesa sakant labai afigienas zaidimas, ir idomus, ir grafika gera ir modeliai, gal jis trumpas kad tiek mazai uzima CD, bet siaip tai jega.
Gal ir be manes jau kas isbande?

Beje, ji galite rasti ftp://galas.ktu.lt

Nu…Ir…

zjbs geimas

Visai nieko Gerai

Nu ir matai kad Gerai netik mano nuomone

Zajabys, tai zajabys, bet ir ochujienai sunkus geimas. Kuo toliau - tuo sunkiau. Nors labai blogai nera, kad sunkus, bet tik uzknisa kai stringi kur nors kaip kad as strigau jau virs menesio…

teko girdet, kad zaidimas tikrai gerasTaip bet is kur butu galima ji gauti? nes tas Ftp nepasileidziaLiūdna

zjb Šypsena
as ir jau strigau Liūdna

siaip axujenas geimas Taip,bet man jis nepatinka nes ten reik saudyti monstrus Blogai

Nesaudyk jei nepatinka Kietas

gal ir buchiau loshes, bet kai ish lano ftp ishsitraukiau kazhkokia pagaidyta versija, tai eina nx, isharchyvavau, ten virsh 50 zip failu, o juose nei vienam ner exe, susinervijau karoche
Ir beje, kokios klases tas thingas?

tikrai krutas geimas, as ir maniau, kad ten sh kai pamaciau jo CD Cha cha net juokinga kad jis tiek mazai uzima ir veikia dar be cd be viso to. O siaip as ji zaidziau labai trumpai, bet man labai patiko, sunkus rupuze, tikrai sunkus kartais Cha chaCha chaCha cha reikes vel palosti biski…

Žaidimas sukurtas remiantis filmu "The Thing", surežisuoto Džonu Karpenteriu 1982-aisiais. Tikrai patariu visiems pažiurėti šį anų laikų sewbiaką prieš pradedant žaisti, nes tuomet eini ir komentuoji pac - o, čia tas sušalęs negras; aha - čia tie išsprogdinti kambariai; žiūrėk, čia tą aliensą atitirpino. Filmas beveik kultinis, bet Aliensai jį aplenkė…
Žaidimas tikrai padarytas neblogas, praėjau su dideliu malonumu. 90% jį žaidžiusių pirmą pastabą jam duoda už "nepatogų valdymą". Ačiū dievui, 1.2 versijoje tai jau buvo pataisyta, galima žaisti jau pilnai ir iš pirmo asmens, o ir šiaip nemažai pafixino bugų. Daugiau info:
http://thething.sierra.fr/en/flash_normal.html

kur gauti crackinta patcha? Mirkt

Oho cia ziuriu kazkas mano sena tema atnaujino Cha cha
As tai strigau konkreciai kur reikia pabegt ir viskas progrineja, o pas mane tiek HP mazai, kad vienoj vietoj visalaika siaip ar taip kazkiek atima, o pas mane beveik 0…
kazkaip buvau uzsiemes, tai nebuvo laiko zaist, reikes uzbeigt man ji iki galo

Neverkit jus kad mazhai geimas uzhima , tai dar nereishkia kad jis ****s Ne Nes pvz Half-life uzhima irgi grubiai apie 250 mb , o kox ilgas geimas ! Be to , kaip surpatau ten lyg ir 3d geimas ? Jei taip tai dar geriau , nes kaip zhinot poligonus paisho tai apskaichiavimai , grafikai naudojamos tik teksturos , va jos ir uzhima pagrinda , geima galima sukurti tikrai netrumpa , tik texturu sochiai primesk. Mol , suintrigavot mane , nes machiau draugeliai turi ir parduotuvese drybso cd to geimo , gal reiks i savo letenas ji pachiupti Cha cha

tai gal geriau atcisiusk ir lituku sutaupysi Mirkt

Tai matai kad sako , kad suvaryta versija , o per Kazaa , tai ana ir taip pas mane apkrauta , ir filmus ir geimus tempia…jauchiu geriausias variantas , nueinu pas koki draugeli , arba i baraka studentu - ten tai tikrai kas nors tures , va ir nereikia pirkti , hehe Cha cha