GBšnykay kayme


GBšnykay kayme

paprastas kaymo namukas

nezinau kaip realybeje,bet man rodos tos plytos raudonos,tai ziauriai niurumo prideda GBškyne Nekaltas

gal kas vazinejat su egzotika.lt/naujienos/roadstone_nfera_su4_padangos.htmlkokie atsiliepimai, egzotika giria kad geriausias kainos ir kokybes santykis

Niūru - faktas.

youtube.com/watch?v=7W1tq0nqTZg&feature=youtu.be Juokiasi

Fryskius, as ziemines roadstone isbandziau, tai laabai patenkintas jomis likau. Geraidirba gerai, nera, kad greit devetusi.

nu teks ir man roadstone isbandyt, nes kainu suolis geresniu iskart + 170 lt/vnt

sita trioba seip apie pora limonu kastuoja tai nevisai paprastas namukas Juokiasi

fryskius>roadstoune=nexen Taip

kainuoja ta trioba gal 100 litu, o visa kita- Spekuliacija

nexen- net ant sauso aksvalto jausies kaip slidziausiam kely Gerai, garsas bus kaip kylancio lektuvo… Gerai

tu zemes maiso uz tiek nepaimsi ten Cha chao spekuliacija ar ne - viskas nuo rinkos priklauso. Šypsena

nexen kaip tik giria uz tyluma ir komfortiskuma Taip

tai ir sakau- sspekuliacija

egzotika.lt/naujienos/roadstone_nfera_su4_padangos.htmldb paziurejau, tai reiks trb ir vasarines sau tokias uzsifundyt. tiesa, pagrindinis rastas, tai analogiskas zieminems Juokiasi, tik ant zieminiu tu vvvvvvvvvvv grioveliu prikalta, ir guma kaip trintukas. nes db michelin pilot, iki mietkes dar kokie 3mm, bet tai jau pzda joms realiai, ant slapio jei staigiau, be prakosu, neatsargiai gaza paspaudes, jau sunkiai pajudu.

dr, kiek nexenu suvazinejai? as per 200 stuku nesugebejau nuo 4mm iki 3mm sutrynt, bet uztat suaizejo visos kai 50 metu senumo

siaip tai tos raudonos plytos, tai man visa ta anglija daro kaip kokius zemuosius Sancius Cha chabet plytu spalva priklauso nuo regiono. rytuose bus daugiau geltonu plytu namu. velse vel kitaip - kaip lenkai - namus belenkaip dazo goo.gl/maps/vHhGb . siaip tai nuo molio spalvos ar dar bbz ko, iss ko tas plytas daro, priklauso.

raudonos plytos zjbs, primena senas fricu pastroikas Nekaltas

bura>kokius nexenus,siaip esu suvazinejes ,tiksliau du sezonus judejau su nexenais vasariniais,viskas ok,tu nemaisyk 2008m su paskutiniais modeliais,smarkiai pagerino savybes,kaip ir hankookai Taip