Gavau gėlių.Ar gali jos būti nemielos?

Gavau gėlių.Ar gali jos būti nemielos?

Va , kokią kvailai banalią temą pradėjau - gavau frezijų puokštę.Nuo žmogaus, kuris ne per seniausiai buvo apdrabstęs purvais, išvadinęs neišmanėlėmis ir dar įvaręs nemažai baimės.
Keista, turėčiau džiaugtis, (juolab kad su kolege buvom persimetusios fraze -"negi neatsiprašys", kai įsitikino jis pats kad yra neteisus), tačiau pažiūrėjus į tas nuostabias gėles toks neapsakomas negerumas užeina.Gal tos gėlės atneštos tik "vardan ramybės", nenuoširdžiai, o gal per daug buvo sunervinęs tada?
Pamenu kartą gavau iš vyro gėlių atsiprašymo proga - tada tik pasakiau kad tokia proga gėlių niekad daugiau neneštų, nes mirkdamos vazoje jos primena barnį, bet tokio nemalonaus jausmo nekėlė…
Ar jums būna taip kad gautos gėlės nebūna mielos?

Taip. Virsinykas bande isiteikineti viena proga - padovanojo geliu, bet man jos buvo Veee, nes jokia dovana nekompensuos jo bjauraus elgesio.
Taip pat ir man nereikalingos geles is Vyras, jei jis taip nori isiteikti. Nekenciu veidmainiu. O jei ka darai - tai is pradziu reikia pagalvoti, kad paskui nereiketu atsiprasineti. Kaip is to bestselerio "Love story": myleti reikia taip, kad nereiketu sakyti: atleisk". Vot tep.

Buna. O Tavo atveju priklauso nuo poziurio. Gal nuosirdziai atsiprase? Man frezijos - kuklios, bet labai grazios. Turetum dziaugtis.Šypsena

aisku, buna nemielos, na, nuo tu zmoniu, kurie nemieli. Net kai nuo buvusio shefo gaudavau kokia roze gimtadienio, moters dienos ar valendino dienos proga, nu, fui ir tiek… Atrodo, gelyte grazi, kvepia, bet nors imk ir atiduok kam nors Šypsena

Būna tokių atvejų, kad aš gėlių net nepriimu… jei nėra žodžių…

Kain maniskis Vyras jausdamas kalte iteikia geliu, jos labai greit nuvysta kazkodel Baisu

o as ir esu kazkada perdovanojus kvietkas Nekaltas (begede Cha cha)
atsiprasymo geliu irgi nemegstu ir dar nepatinka, kai tie, kas zino, kad rozes man asocijuojasi su tarybu sajunga jas dovanoja…
man pavyzdziui zhibutes patinka Liežuvis Cha cha

Nu ir zajavkės- kur Tau šiame laike kas gaus žibučiųJuokiasi?
tai iki pavasario lauksi?

Cha cha O ka? jeigu kas nori isiteikt, tegu iesko uzsikasdamas Cha cha

Viena karta gavau geliu puokste nuo zmogaus, kuris pries diena mane buvo izeides, vos buvo uzdarytos durys, puokste atsidure siuksliadezej. Gal ir negerai padariau, taciau, kaip kazkas cia jau sake, nemalonu, kai tos geles primena zmogu, kurio, galbut nernori prisiminti

esu gavus puokste baltu roziu (nors zinojo kad raudonos mylimiausios) atsiprasymo proga…is mandagumo neismeciau ju,bet grizus namo pamerkiau ir pamirsau apie jas…tiesiog skaudi buvo situacija ir geles ten buvo ne prie ko…Nekaltas

Negerai padarei, geles nekaltos…Nežinau

Manau, Moteris gali buti nemielos sudziuvusios geles, kuriu ismesti gaila, bet jos neatnaujinamos, nes ismesti ju nekyla ranka, o pakeisti ner kuom…Nekaltas

buvau gavusi geliu, nuo zmogaus, kuris labai supykde Šypsena, taciau ju neismeciau ir, kaip tycia rozes prabuvo menesi laiko Cha cha. Kazkaip paziurejus i jas, nebuvo jokios neapykantos ar pykcio tam zmogui. Geles ir lieka gelemis Šypsena. Jos pykcio nesukelia

Gėlės turi savo kalbą(reikšmę) ir kartais žodžiai-viską sugadina…
Myliu gėles ir mano namuose jų daug-nesvarbu koks metų laikasLiežuvis

Na na , aš specialiai džiovinu .Žiemai.Kartais ( kai užmirštu vandens vazon įpiltiJuokiasi)