GARSO IZOLIACIJA AUTOMOBILYJE

GARSO IZOLIACIJA AUTOMOBILYJE

Ka apie ja zinot? manau nereikia kalbeti apie tai: nuvaziuok i autonata ir jie tau padarys.

ar pirk spec medziaga is beolitos ar tos pacios natos ir klok.

kokios alternatyvos? juk yra medziagu geru garso izoliatoriu. tik kokios jos kur rasti ir kiek kainuoja.

varyk į audioprojektus (šviesos g.) ( http://www.audioprojektai.lt ), ten ir pakonsultuos, ir galėsi nusipirkti spec. bituminės medžiagos lapų, skirtų būtent akustikai. Išmatavimai - 50x50 cm. Kaina - 20 lt/vnt. Brangu, bet efektyvu, be to labai lengva dirbti su jais, tikrai vienas malonumas. Dar reikia turėti statybinį feną, kurio pagalba lapai užtvirtinami ant metalo. Pagrindinė paskirtis - nuimti metalo vibracijas bei triukšmą, sklindantį iš lauko. Būtina ja išklijuoti dureles, prieš dedant kolonėles - visai kitas skambėjimas. Ypač aktualu žiagams, kur durų skarda labai barška.

Jo ash irgi mielai apie tai ishgirshciau…GeraiGeraiGerai

Grindims bei variklio skyriaus pertvarai geriausia naudoti apie 2 - 3 cm storio akytą gumą (šiaip ji gana sunki). Iškloti dugną, visą pertvarą po skydeliu (pastarąjį reikia nuimti dedant, kad geresnis priėjimas būtų), slenksčius bei ypač ratų arkas. Tiesa, kur minėtą gumą gauti, nežinau, klausiau daug kur, nieks neturi. Kaip pakaitalą galima naudoti akmens vatą (Paroc), ji kiek mažiau efektyvi, bet žymiai pigesnė. Tik turi būti garantuotas, kad ji negaus drėgmės, arba apsaugoti ją nuo drėgmės. Šiaip triukšmus slopina gerai. Auto užtektų vieno pusinio rulono, kuris pvz. senukuose kaštuoja 36 lt.

Ir kiek sys malonumas kainos isvis? Jo si guma labai sunku surast. Gal kas zino kur ja galima gaut? Biski turejau, bet padejau vietoj tarpines po baka.

del akmens vatos labai abejoju,

ji geras izoliatorius, bet ja isklojus dugna ar pan, ten kur kojas dedi, po kurio laiko ji sudules, ji yra puri, na tiesa as kalbu apie izover vata, paroc gal kieta, pet ne tokia kieta kad uzlipus nesusispaustu.

as galvojau apie veiloka, zinot tokia medziaga, budavo ju yvairiu storiu. tik velinias ji bijo dregmes, tai galima daryti taip:

imi plevele, storesne, tiesi i masina, ant pleveles bitumine mase ,tada dedi veiloka, susiklijuoja, igauna dugno forma, ant virsaus vel plevele ir tai gaunamie garso izoliacini kilima.
ka manot?

[quote] as galvojau apie veiloka, zinot tokia medziaga, budavo ju yvairiu storiu. tik velinias ji bijo dregmes, tai galima daryti taip:
imi plevele, storesne, tiesi i masina, ant pleveles bitumine mase ,tada dedi veiloka, susiklijuoja, igauna dugno forma, ant virsaus vel plevele ir tai gaunamie garso izoliacini kilima.
ka manot?

[/quote]

Ir as galvojau apie toki varianta, net buvau susirades tokio veiloko Senukuose, bet pabandziau su mazu gabaliuku - uzkrenta akmenukas is virsaus, pratrina ta plevele (buvau idejes i stora polietilenini maisa)
Kas toliau? - Dregme pateks i veiloka, pelesiai ir kerpes ir t.t.Baisu
Va su guma gal butu geriau, ji nepelyja.

del akmens vatos labai abejoju,

ji geras izoliatorius, bet ja isklojus dugna ar pan, ten kur kojas dedi, po kurio laiko ji sudules, ji yra puri, na tiesa as kalbu apie izover vata, paroc gal kieta, pet ne tokia kieta kad uzlipus nesusispaustu.

as galvojau apie veiloka, zinot tokia medziaga, budavo ju yvairiu storiu. tik velinias ji bijo dregmes, tai galima daryti taip:

imi plevele, storesne, tiesi i masina, ant pleveles bitumine mase ,tada dedi veiloka, susiklijuoja, igauna dugno forma, ant virsaus vel plevele ir tai gaunamie garso izoliacini kilima.
ka manot?

Bitumas (ne specialus) turi bėdą - vasarą įkaista, išsilydo ir pradeda nemaloniai kvepėti. Vailokas yra gerai, tik jam įpakuoti, kaip ir vatai, reikia spec. medžiagų - atkreipkit dėmesį, kaip padaryta triukšminė įzoliacija šeštukuose.

Kai patiesi plėvelę, ant jos bitumo ir ant viršaus tas veilokas, tai bus taip:
po pirmu plėvelės sluoxniu ims kauptis drėgmė, bo vistiek neišeis gerai užsandarint. O po žiemos turėsi tokias grindis, kad jokie metaliniai kilimėliai nepadės Mirkt

buvau sian audio projektuose, garazas ten, bet rimtas vyras kalbejo su manim, protingas ir t.t.

turi jie keleta neatskleistu projektu, prase nesakyti. nu zo jie rimta chebra. tai kalbejau apie garso izoliacija.

yra ju puslayje kainynas, viena medziaga 50cm x 50cm kainuoja 20lt
bet sake po teisybei *****, nu jei ***** tai ***** rodykit ka turit dar.
ir parode 80cm x 60 cm kaina 104lt
tas jau skirtas spec garso izoliacijai audio instaliacijose. anas po 20 tiesiog sumazzinti triuksmam.

oi capone capone, kalbejom apie ziguli, nors tas zmogus ir megsta zigulius, pats ju begale turejo, bet sake kad su igarsinimu zigulyje sudetinga…

bet ne appe tai mes. tai va ta bitumine danga po 20 ar 104lt skirda durelem, sparnam, o grindim reik kitokios, ten kaskokia chytra ir brangi.
tai galvojau spjausiu as i viska ir ruberoida desiu. juokauju.
tas po 20 lt maN RODOS nieko blogo. plonas tik.
reik kaska galvoti.

man ji laabai faina Myliu

Bučkis mano megstamiausia Laimingas

Niam niamwauuuuuuu…

viaukt

simpatookea chea… Laimingas

negirdejau dainuojant Nekaltas bet kaip aktore tai gera Taip Laimingas

Gerai

man ji, kaip aktore tai daug labiau patinka Taip Laimingas Žvaigždė~