Garso isjungimas skambant ir dar pora durnu klausimu

Garso isjungimas skambant ir dar pora durnu klausimu

Nagi uzsimaniau tokio navoroto- kai man skambina, kad galeciau isjungti garsa, neatsisakydamas kvietimo, t.y. kol iseisiu kitur ir atsiliepsiu. Visu pirma domina, ar Nokia 2100 arba siemens C55 turi tokia galimybe? Ar gal kokie kiti telefai is nebrangiuju turi toki navorota? Zinau, kad trium turi, bet jis man netiks Juokiasi

siemensai turi-kai skambina-palaikai * ir skambutis issijungia. del noskiu nzn.

Senesnes Nokios neturi (5110, 3210, 3310…)
Atrodo, vienas didelis + Siemenso naudai jau yra Šypsena

Sia galimybe turi Alkatelio senesnis modelis.man atrodo 311…Mirkt

Del n2100 nezinau, bet n6310 tikrai galima isjungti skambuti, neatsakius ir nepadejus rago.

Aha, nemazai telefonu sita turi… o su kitais begi atokiau uzspaudes skambucio skylute pirstu Juokiasi

Nokia 6610, 5210 turi sita funkcija (Tyliai)

Motorola p7389g

Turi visi Alcateliai ir Benefonai turi.Ir dar turi dvi SIM.

Motorola C 33X turi t.y. rodyklė į dešinę. Ankščiau nežinojau bet viską išmaigęs suradau

ericsson t39m ir sonyericsson t68i tikrai turi Laimingas
taip pat sony cmd-cd5 Šypsena)

e debilai karocia dar galima ir ant 3310 nokios isjunk mikraf askambinant!!!

Kad nera tokios funkcijos. Nera!
Nebent i siena trenkti Juokiasi

Čia debilai kas?karoče…
Gal klaidą įvėlei tekste?

kai turejau senai E T10s tai ant jo irgi issijungdavo.Tereikdavo clr palaikyt sekunde.
O ant siemensu turbut visu yr i funkcija.
Dar zinau jog pas 3410 irgi yra

Nezinau kaip ant kitu telefonu, bet ant alcatelio 311 tai tikrai yra tokia galimybe, nes kai skambina ir paspaudi ten toki mygtuka po kaire, nepamenu c , ar raudona , ir viena karta paspaudus tik nutyla bet toliau kviecia, du kartus paspaudus atmeta skambuti

Kadangi naujo ragelio vis dar nenusipirkau, o apetitas auga bemiegant, dabar jau domina kitas-
ar Nokia 3100 turi skambucio isjungima jau skambant, bet ne visiska kvietimo atmetima? Del visa ko- domina ir 6610, ar yra tokia galimybe?
Instrukcijose lyg neraso?

Ant M55 skambant atsiranda PRITILDYT virs desinio softkey

Nokia 3510i tikrai turi shia funkcija Laimingas kartais panaudoju Laimingas