Gana dešrų:)

H2r kawasakis turetu but neblogas bet mates tik per youtube Cha cha

Mindosai, mano irgi negražus Cha cha part.lt/img/560f9b8d67827a7291ffe36bbaac7b40425.jpeg

Mat vašu vaiksciojanti enciklopedija tas Algirdas Cha cha,jauciu prie stalo su juo gincytis,kas Mindosu pesiotis Blogai

Mindės istorija su tuo baisiu harliu baigės- neatlaikė žmogas dalyvių spaudimo ir pardavė, bo galų gale suprato, kad bbienė Cha cha Db algiuko eilė neatlaikyt Cha cha

oi ne, šitas bus parduotas nebent nebus ką ėst ir mirsiu badu. RM, dabar atitolęs nuo mocų, bet tekdavo ir tenka pabendraut su žmoniem, kurie tikrai tikrai labai gerai supranta apie mocus ŠypsenaHarlis yra vardas, taip tai yra legenda, bet nieko daugiau. Kalbant apie šiek tiek senesnius.

tevo motociklas todel ir neparduodamas Taip

ok Taip

photos.app.goo.gl/89NuV3z45ZTnsJPA6photos.app.goo.gl/oj6G2kDdPtdSJhox7Dar du mano buvę Girtas

Harlis yra VARIKLIS kuri nusipirkes atsinesi pas save i sandeliuka ir is dviracio, traktoriaus ar masinoa daliu susirenki motocikla ir px kaip jis atrodo ar jo konstrukciniai sprendimai …ir tada tu tarp tokiu paciu esi kietas ir gerbiamas…visos pakabos, ir kita huinia…ir lieka huinia…nes tai marketingas o ne dvasia… Rankomis daromi bakai, ir t.t. ir pan.atsirado ne is pizonisko blue austres klubo noro pantavotis…tiesiog pas bernus nebuvo babkiu…jeigu tu su harliu, reiskia ru toks pats bicas kaip ir kitas is kvartalo, miesto ar valstijos…tu neturi turtingu teveliu ir pan. Bet tu suradai 200 baksu ir susirinkai sau transporta…kuris tave igalina judeti, buti nepriklausomu ir t.t. Panasu plana prasuko nissan au savo zetke ir skailainu…perki kibira “baze” ir tavo fantazijos ir pinigines reikalas kiek jis tau generuos AG…taciau tai babakes… O harlio variklis jeigu neklystu kainavo 200 baksu…buvo paprastas …kaip 3 kapeiku bulkute…vat tau ir sudu kruva Mirkt

Iš Harlio priekinio rato juoktis, kai prieš akis 65 metų babulkos plaukų baklažanų spalvos nesąmonė, tai kažkaip neproporcinga, ne? Cha cha

Vincai, šiaip malonu, jeigu nx eitum būtų Šypsena bet tikrai. Motociklas mano, o Tėvo nėra. Taip, kad gali susikišt savo bairius į rūrą.

man tokie patikti,nors net nezinau kas via tokio Cha chagoogle.com/search?q=harley+davidson+bandit&client=safari&c hannel=iphone_bm&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwimu_6zg t7bAhVsDZoKHd6HDuAQ_AUIESgB&biw=375&bih=553#imgrc=lpGegbmKXv_uZM:

Suomis Gerai

Nu, thundercat’ą užskaitau, o žemės ūkio techniką - į turgų Cha cha

Suomi, aš suprantu kas yra harlis, bet kalbant apie techninius dalykus harlis yra pilnas pilnas šūdinų sprendimų. aš viską suprantu, bet kaip sako reikia judėt su laiku… Šypsena

Suomi, cia tada tas matars kainavo tiek, kai hd numarino specialiai indian? Paplepėkim tada dbrtinėm babkėm už tuos 200 išeitų algio beleberda Cha cha

šitam reikalui tik 20 metų tuoj, o harliai vienodais motorais jau kokių 50 metų eina… Cha cha

Algi, gal jau patylėk, kam iš savęs tyčiotis? Geriau apie leaf papasakok Juokiasi

p.s. suomi, tai va, suprantu, fantazija kaip skyline turi daryt ar pan. Nu tai nusiperki harlį, tada visokių normalių detalių ir pasigamini normalų motociklą… ŠypsenaJo, japonas be fantazijos, tiesiog nusiperki ir sėdi ant gero motociklo…

man chopai Ne koks jis bebutu o del HD tai nereik cia pasaku sekt, jeigu ne galloping goose tai nebutu ir tos HD istorijos…